‪Google+‬‏ پایگاه خبری تحلیلی مهر زنجان
امروز: شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۴
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۱۸    عبارت مورد جستجو: شهرداری تهران

ترک همزمان در سد تحریم و ایران‌هراسی/عبرت‌های 22 بهمن 92

روزنامه‌های امروز کشور (پنجشنبه – 24 بهمن) در گزارش های به دعوت روحانی از حقوقدانان برای نقد توافق ژنو، گزارش شهرداری تهران درباره مرگ دو شهروند در آتش سوزی خیابان جمهوی، احتمال تشکیل وزارت ازدواج و طلاق، دیدار اوباما و اولاند و جلوگیری از سرمایه گذاری در ایران پرداختند.

كد خبر : ۵۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۴


بهارستان نشینانی که زبان‌ "خارجه" بلدند +جدول

اعضای بعضی از کمیسیون های خاص مجلس مانند کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی که در طول سال حداقل چند باری باید به کشورهای دیگر سفر داشته باشند و با همتاهای خود دیدار و گفت و گو بر سر مسائل گوناگون داشته باشند نیازمند استفاده از زبان دیگر کشورها هستند.

كد خبر : ۱۳۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۵


مغایرت هفتمین جایزه جلال با اهداف اصلی‌اش/ واکنش جنتی به منتقدان: اهدای 330 سکه، نشانه اهمیت جشنواره جلال بود!/ چه کسی جایزه جلال را ربود؟

می توان گفت امسال اولین سالی است که جایزه جلال از مسیر اصلی خود خارج شده و نئولیبرال ها برای دریافت آن صف کشیدند تا بازهم سوالی در ذهن مردم ایجاد شود که آیا عملکرد دولت یازدهم به ویژه در وزارت ارشاد،‌عملکردی از روی اعتدال است؟

كد خبر : ۲۳۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۳


بازار شب عید، فرصتی مناسب برای گرایش به کالاهای داخلی/ چرا مسئولان برای تبلیغات کالاهای خارجی مجوز صادر می کنند؟

در شرایطی که تولید کننده ایرانی از جهات مختلف چون تحریم ها و افزایش سرسام آور هزینه های تولید در فشار است چه دلیلی دارد کالاهای خارجی به این وفور در بیلبوردهای شهری و تبلیغات رسانه ملی جا خوش کنند؟

كد خبر : ۲۶۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۱


ادامه پروژه تطهیرسازی سران فتنه، این بار در افطاری دولت/ چرا روحانی اعتراض نکرد؟

در ضیافت افطاری دولت که مجرمین فتنه 88 نیز در آن حضور داشتند، دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی به دفاع از سران فتنه پرداخت.

كد خبر : ۳۰۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۴


تشدید اختلافات کرباسچی با جریان اصلاحات/ آیا اصلاح‌طلبان چشمان خود را به روی سوابق فساد مالی کرباسچی می‌بندند؟

اختلافات کارگزاران و دولت با اصلاح طلبان این روزها با انتشار کاریکاتور عارف و انتقاد از بی برنامگی اصلاح طلبان در سایت حامی دولت رنگ و بوی تازه ای به خود گرفته است؛ هرچند اصلاح طلبان هنوز هم معتقدند بدون انصراف عارف از رقابت در انتخابات سال 92، روحانی نمی توانست به ریاست جمهوری دست پیدا کند.

 

 
كد خبر : ۴۰۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۴


پوستر/ کرباسچی: هاشمی متخلف است! +دانلود

از دید کرباسچی همیشه بالاترین فرد مسئول است؛ کرباسچی غافل از این مطلب بوده است که با بیان این جملات ناخواسته کنایه ای به هاشمی زده است و آنهم اینکه در قضیه تخلف وی در شهرداری این هاشمی بوده است که متخلف بوده ولی نامی از وی به میان نیامده است!!

كد خبر : ۴۱۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۶


متن کامل حکم محکومیت غلامحسین کرباسچی/پرونده مفتوح مفسد اقتصادی همچنان در دستور کار دستگاه قضا + اسناد

کرباسچی از سوی قاضی غلامحسین محسنی اژه‌ای به اتهام جرایم مالی محاکمه و به 3 سال حبس و 10 سال محرومیت از مشاغل دولتی و جزای نقدی محکوم شد؛ وی از جمله متهم به استفاده از امکانات شهرداری تهران در جهت حمایت از کاندیدای خاص در انتخابات هفتم ریاست جمهوری بود که پیش از محاکمه به اتهام اختلاس مدتی را در بازداشت گذراند.

كد خبر : ۴۱۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۶


ماجرای خشکانده شدن چندین میلیون متر از باغات تهران در زمان کرباسچی/قلک هایی با میلیاردها تومان پول در شهرداری تهران/اختلاس با کارت های طرح ترافیک

در ایام مطرح شدن پرونده ی فساد اقتصادی شهردار وقت تهران در دهه ی 70 (غلامحسین کرباسچی)، سردار نقدی مسئول حفاظت اطلاعات وقت ناجا جلسه ای سه ساعته با جمعی از نمایندگان مجلس برگزار می کند و در آن پرونده های مربوط به شهرداری تهران بررسی می شود.

كد خبر : ۴۱۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۳


حرارت زیر آوار بین ۲۰۰ تا ۶۰۰ درجه است/یک امدادگر مصدوم شد/دسترسی به ساختمان از فاضلاب نتیجه‌بخش نبود/خانواده افراد مفقود شده به کلانتری بهارستان مراجعه کنند

24 ساعت از حادثه آتش‌سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو می‌گذرد و مأموران همچنان بی‌وقفه تلاش می‌کنند تا هر چه سریعتر آواربرداری پایان یابد.

كد خبر : ۴۷۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۱


اصلاح طلبانی که شورای شهر را سیاسی کردند/ اول سیاسی بازی بعدا رسیدگی به امور مردم!

یکی از انتقاداتی که به برخی از اعضای شورای شهر وارد می‌شد پرداختن به امور جناحی و سیاسی در این شورا بود تا جایی که برخی از این اعضا فعالیت اصلی و حیطه های شهری را رها کرده و به دنبال رسیدن به قدرت مجدد حتی دست به بردن آبروی همکاران خود در شورا زدند.

كد خبر : ۴۹۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۶


تذکر رهبر انقلاب در مورد اتهام زنی به دستگاه های گوناگون کشور در جریان مناظرات/ از حمله به سپاه تا اتهام‌زنی به قوه قضاییه، مجلس و شورای شهر+عکس

ساختارشکنی حسن روحانی و اسحاق جهانگیری در جریان مناظرات تلویزیونی یکی نقاط منفی کارنامه مثبت دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری است، آن جا که رئیس جمهوری و معاون اولش برای باقی‌ماندن در قدرت نه به قوه قضاییه رحم کردند، نه به دادگاه ویژه روحانیت، نه به مجلس، نه به شورای شهر و نه حتی به نهادهای امنیتی و نظامی کشور.

كد خبر : ۵۰۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۶


احساس خطر اصلاح طلبان از کابینه احتمالی روحانی/ سهم‌خواهان این بار از توهین هم مضایقه نکردند

فشارها به روحانی با نامه لیدر اصلاحات به رئیس جمهور دوازدهم در آخرین دقایق علنی شد تا شاید سهمی بیشتر نصیب اصلاح طلبان شود.

كد خبر : ۵۱۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۷


۴۳۰ کشته و ۷۳۷۰ زخمی تاکنون/ تخریب ۱۰۰درصدی ۱۲۰۰۰ واحد مسکونی/ عملیات امداد و جستجو به پایان رسید/ برق مراکز حیاتی وصل شد/ تقسیم مناطق زلزله زده میان ارتش و سپاه

به دنبال وقوع زلزله شدید در سلیمانیه عراق برخی از استان های غربی کشورمان لرزیدند که در پی آن تعدادی از هموطنانمان جان خود را از دست دادند و تعدادی نیز زخمی شده اند.

كد خبر : ۵۳۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۳


پشت پرده بده بستان دولت با مدیران جدید شهرداری تهران/ چرا بدهی های دولت به شهرداری پرداخت نمی شود؟ +جدول

در حالی که شهرداری در دوره های گذشته پیگیر مطالبات مردم از دولت بوده و اعلام کرد دولت در قبال شهرداری 14 میلیارد بدهکار است، شهردار جدید تهران نسبت به پیگیری این موضوع از موضع انفعال وارد شده است.

كد خبر : ۵۴۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۰


4گانه آخوندی در حوادث ریلی، دریایی، هوایی و جاده‌ای/ سوءمدیریتی که جان صدها نفر را در کشتی، هواپیما و قطار و جاده‌ها گرفت+ اینفوگرافی

طی 5 سال گذشته هزاران نفر به خاطر سوء مدیریت های آخوندی، جان خود را از دست داده‌اند که تنها در حادثه ریلی، دریایی و هوایی 120 نفر از هم‌وطنان ما به صورت مستقیم جان خود را به خاطر عدم مدیریت آخوندی از دست داده‌اند.

كد خبر : ۵۴۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۶


از مدیریت توئیتری در بحران تا انتقاد اصلاح طلبان از عملکرد شهرداری/ نجفی دقیقا چه می‌کند؟

بارش برف و به وجود آمدن برخی مشکلات در شهر تهران باعث انتقادات گسترده مردم و مسئولین از عملکرد شهرداری تهران شده است. این چند مین بار است که باز هم شهردار تهران خود را دیر به منطقه بحران می‌رساند.

كد خبر : ۵۴۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۹


متن گزارش نهایی تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان/ ارائه پیشنهادات به قوای مقننه ، مجریه و قضاییه

گزارش نهایی تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان که توسط کمیسیون آموزش مجلس در سه بخش تهیه شده و برای قرائت به هیات رییسه مجلس ارجاع شده است توسط دانا منتشر می شود، در این گزارش به موارد همچون عملکرد صندوق ذخیره فرهنگیان، بانک سرمایه و بدهکاران بانکی پرداخته شده است.

كد خبر : ۵۴۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۵