‪Google+‬‏ پایگاه خبری تحلیلی مهر زنجان
امروز: پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۶
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۲۲    عبارت مورد جستجو: عفاف و حجاب

آغاز به کار جشنواره قرآنی رمضان در زنجان

جشنواره قرآنی رمضان امسال برای اولین بار به مناسبت ماه مبارک رمضان و همزمان با افتتاح نمایشگاه کتاب و نمایشگاه خوشنویسی "ولایت" از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان برگزار می شود.

كد خبر : ۱۴۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۲


تاکنون تلاش جدی در حوزه فرهنگ نشده/ استفاده از ماهواره100درصد خلاف قانون است/ رفتار مجلس با دولت خوب است

رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری گفت: منتقدان و برخی نماینگان باید خودشان را به جای دولت بگذارند و ببینند اگر جای دولت بودند چگونه عمل می‌کردند.! در مجموع به نظر می‌رسد بهتراست مجلس عینی تر و واقعی تر برخورد کند.

كد خبر : ۱۶۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۱


داشتن حجاب کامل برای بانوان ادارات باید جزو قوانین باشد

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت: کم کاری برخی ارگان ها و دستگاه های اجرایی در زمینه حجاب و عفاف مشهود است و باید داشتن حجاب کامل در اداره و سازمان برای بانوان همانند سایر شرایط جزو قوانین آن سازمان و نهاد باشد.

كد خبر : ۱۶۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۱


نمایشگاه عفاف و حجاب در مدارس دخترانه زنجان برگزار می شود

همزمان با دهه مبارکه فجر نمایشگاه عفاف و حجاب در مدارس دخترانه زنجان برگزار می شود.

كد خبر : ۲۵۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۲


اعتدال یعنی دوری از تصمیمات یک شبه در تصمیم‌گیری‌ها/ تحریم‌ها را مدیریت می‌کنیم

رئیس‌جمهور گفت: 24 خرداد تعلق به هیچ جناح و حزب و دسته‌ای ندارد و روز پیروزی ملت ایران است.

كد خبر : ۲۹۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۳


اقدامات لازم برای ساماندهی ویترین‌ مغازه های زنجان در حال انجام است

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت: بر اساس تصمیمات گرفته شده در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر اقدامات لازم برای ساماندهی ویترین‌های مغازه‌ها و بازارهای استان زنجان در حال انجام است. 

كد خبر : ۴۱۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۰


تولید برنامه‌هایی با مضامین عفاف و حجاب افزایش می یابد

مدیرکل صدا و سیمای استان زنجان از تولید برنامه‌ها و گزارشهایی با مضامین ترویج و تبلیغ فرهنگ عفاف و حجاب در صدا و سیمای مرکز زنجان خبر داد و گفت: تولید برنامه‌هایی با مضامین عفاف و حجاب در زنجان افزایش می یابد.

كد خبر : ۴۱۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۰


نمایشگاه "حریم ریحانه" همزمان با روز ملی عفاف و حجاب در زنجان بر پا می شود

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی زنجان با بیان اینکه نمایشگاه "حریم ریحانه" همزمان با روز ملی عفاف و حجاب در زنجان بر پا می شود، گفت: این نمایشگاه 21 تیر ماه سال جاری در گالری هنر فرهنگسرای امام خمینی (ره) کلید خواهد خورد.

كد خبر : ۴۲۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۱


اجتماع بزرگ مردم زنجان در حمايت از فرهنگ " عفاف و حجاب " مقابل مسجد جامع + تصاویر

تجمع ملی مدافعان حريم خانواده در حمايت از فرهنگ " عفاف و حجاب " عصر امروز در مقابل مسجد جامع زنجان با حضور تمام آحاد مردم زنجان برگزار شد.

كد خبر : ۴۲۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۱


شبکه های ماهواره ای ترویج دهنده بی حجابی و بی بند باری در جامعه هستند

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان زنجان با بیان اینکه شبکه‌ های ماهواره‌ ای که در راستای جنگ نرم دشمنان راه ‌اندازی شده با نمایش برنامه‌ ها و فیلم‌ های مبتذل به دنبال ایجاد خدشه و خلل در استحکام بنیان خانواده‌ ها هستند، گفت: شبکه های ماهواره ای ترویج دهنده بی حجابی و بی بند باری در جامعه هستند.

كد خبر : ۴۲۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۲


عفاف و حجاب، اصلی ترین رکن در امنیت اخلاقی است/ امنیت اخلاقی تداوم راه شهیدان است

فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان با بیان اینکه عفاف و حجاب اصلی ترین رکن در امنیت اخلاقی است، گفت: اگر امنیت اخلاقی از هر یک از جامعه گرفته شود بنیان آن جامعه از هم فرو می پاشد.

كد خبر : ۴۲۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۳


فرهنگ برهنگی غرب ویرانگر استحکام بنیان خانواده و جامعه است

کارشناس حوزه و دانشگاه با بیان اینکه فرهنگ برهنگی غرب ویرانگر استحکام بنیان خانواده و جامعه است، گفت: سلامت و زیبایی زن در حجاب اسلامی او تجلی پیدا می کند و حجاب و عفاف زیبای های معنوی زن است.

كد خبر : ۴۲۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۳


رسانه تا کنون نتوانسته است در فرهنگ سازی عفاف و حجاب نمره قبولی بگیرد

گسترش ارزش و غیر ارزش، یکی از توانایی های بی شمار رسانه است. در کشور، اکثر رسانه ها اعم از دیداری، شنیداری و مطبوعات تا کنون نتوانسته اند در زمینه ی فرهنگی به ویژه حجاب، نمره ی شایسته ای را بدست بیاورند.

كد خبر : ۴۲۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۶


بدحجابی تحفه و سوغات شبکه های ماهواره ای/ ترویج حجاب و عفاف نیازمند عزم فرهنگی

بسیاری از برنامه های ماهواره ای برضد ارزش های خانواده ایرانی برنامه ریزی شده اند که علاوه بر ترویج فرهنگ بی ارزش غرب موجب از بین بردن اعتقادات و عدم پایبندی به مسائل دینی می شود بلکه باید رواج بدحجابی در جامعه را تحفه و سوغات شبکه های ماهواره ای دانست.

كد خبر : ۴۳۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۳۱


نگاه دانشگاه آزاد به مسئله حجاب یک مقوله فرهنگی است/ فرهنگ سبک زندگی اسلامی و ایرانی مورد توجه قرار گیرد

رئیس اداره فرهنگ دانشگاه آزاد اسلامی زنجان با بیان اینکه نگاه دانشگاه آزاد اسلامی زنجان به حجاب یک مقوله کاملا فرهنگی است نه امنیتی، گفت: ما باید باور حجاب و عفاف را شکل داده و با رویکردهای آموزشی، فرهنگی و اجتماعی آن را ترویج کنیم.

كد خبر : ۴۳۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۷


بی حجابی در خیابان های زنجان جا خوش کرده است/ دختران زنجانی که مراکز خرید را با تالارهای عروسی اشتباه گرفته اند!

امروزه وقتی در خیابان های پر رنگ و برق زنجان که تردد می کنید خجالت زده می شوید و شک می کنید که زنجان یک شهر شیعه نشین است و فقط این تفکر در ذهن نقش می بندد که آیا اینان که با این وضع ظاهری در خیابان ها رفت و آمد می کنند که آیا مراکز خیان ها و خرید را با تالارهای عروسی اشتباه گرفته اند یا خودشان برای نشان دادن ظاهرشان به با این شکل و قیافه در جامعه ظاهر می شوند.

كد خبر : ۴۳۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۱


اجرای 300 عنوان برنامه همزمان با هفته دفاع مقدس در شهرستان زنجان

فرمانده سپاه ناحیه زنجان با بیان اینکه همزمان با هفته دفاع مقدس 300 برنامه در قالب 30 عنوان برنامه در شهرستان زنجان همزمان با هفته بزرگداشت دفاع مقدس در شهرستان زنجان برگزار می شود، گفت: تبیین نقش و اقتدار جمهوری اسلامی از رویکرد های اجرای این برنامه ها است.

كد خبر : ۴۴۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۹


برپایی خیمه های معرفت در آستان امامزادگان و بقاع متبرکه زنجان

معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه استان زنجان از برپایی خیمه های معرفت برای پاسخگویی به مسائل شرعی در بقاع شاخص استان خبر داد و گفت: در قالب اجرای سوگواره بصیرت عاشورایی در زنجان خیمه‌ های معرفت در  امامزاده های شاخص استان زنجان در ماه‌ های محرم و صفر دایر می ‌شود.

كد خبر : ۴۴۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۴


تشخیص راه درست تنها با استفاده از مکتب امام حسین (ع) امکان پذیر است/ واقعه عاشورا از ماندگار ترین روزهای تاریخ بشریت است

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه امام حسین (ع) به تمام انسان های زمین آموخت در شرایطی که فضای جامعه برای تشخیص راه درست و صحیح غبار آلود است تشخیص این راه تنها با استفاده از مکتب امام حسین (ع) امکان پذیر است، گفت: امام حسین (ع) علاوه بر آموزش درس های اعتقادی و عاطفی درس عفاف و حجاب، درس جنگ آوری، درس ایثار و فداکاری و صد ها درس دیگر به ما می دهد.

كد خبر : ۴۵۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۷


وظیفه مبلغان اعزامی به مناطق تبیین معارف اهل بیت (ع) است

مسؤول ساماندهی امور مبلغان تبلیغات اسلامی زنجان با بیان اینکه یکی از اقدامات اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان در امر تبلیغ و ترویج امور و فرائض دینی، اعزام مبلغ به مناطق مختلف در مناسبت های مختلف استان است، گفت: عمده وظیفه مبلغان اعزامی تبیین معارف اهل بیت، پاسخگوی به شبهات دینی و بیان احکام است.

كد خبر : ۴۵۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۹


رمز پیروزی انقلاب اسلامی، انقلاب درونی ملت ایران بود

امام جمعه بخش انگوران با بیان اینکه رمز پیروزی انقلاب اسلامی، انقلاب درونی ملت ایران بود و ملت انقلابی برای حفظ ارزشهای اسلامی قیام کردند، گفت: همه مؤظف به حفظ و گسترش ارزشهای انقلاب اسلامی در جامعه هستند.

كد خبر : ۴۸۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۵


بگویید چند نفر از اعضای کابینه در هیئت مدیره شرکت‌های دولتی و خصوصی عضویت دارند؟/چرا مدیران نجومی را اخراج نمی‌کنید؟/ اقتصاد ما سیاسی شده است

وزیر سابق نفت گفت: بعد از گذشت یک سال و نیم، حالا اذهان مردم را به جای دیگری منحرف می‌کنند. می‌گویند ساختار داخلی اقتصاد ایران مشکل دارد.اگر ساختار داخلی اقتصاد ایران مشکل دارد، پس چرا با ساختار برخورد نمی‌کنید؟ چند نفر از اعضای این کابینه در هیئت مدیره شرکت‌های دولتی و خصوصی عضویت دارند؟

كد خبر : ۴۸۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۳۰