‪Google+‬‏ پایگاه خبری تحلیلی مهر زنجان
امروز: پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۲
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۱۳۶    عبارت مورد جستجو: فتنه 88

ایستادگی و اقتدار ملت تنها راه مأیوس شدن دشمن است/ تعبیر عقب‌نشینی از «نرمش قهرمانانه» بدفهمی‌ است

رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع فرماندهان بسیج، بسیج را مظهر ثبات، افتخار و ابهت نظام اسلامی برشمردند و با تبیین ویژگیها و روشهای فریبکارانه و حق ناپذیر استکبار جهانی و در رأس آن آمریکا، ایستادگی را تنها راه مأیوس شدن دشمن برشمردند.

كد خبر : ۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۹


فروش مشروب با برند شرکت مشهور/پخش شب‌نامه یک فرقه ضاله/بورسیه دختر مشاور و خواهر معاون وزیر/خانواده وزیر کجاست؟/فعالیت زیر پوستی اصلاح‌طلبان

فروش مشروب با برند شرکت مشهور، پخش شب‌نامه یک فرقه ضاله، بورسیه دختر مشاور و خواهر معاون وزیر و فعالیت زیر پوستی اصلاح‌طلبان از جمله خبرهای امروز دانا بود.

كد خبر : ۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۳


توزیع بیانیه در دانشگاه‌ها در حمایت از عوامل فتنه

اخیرا مشاهده شده که در سطح برخی دانشگاه های کشور دانشجویانی که سوابق آن ها معلوم است اقدام به پخش بیانیه هایی می کنند.

كد خبر : ۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۷


جولان "هاشمی‌ها" در روزنامه‌های اصلاح‌طلب

در صفحه اول روزنامه‌های دولتی و اصلاح‌طلب امروز، مصاحبه های مختلفی با محمد هاشمی، هاشمی رفسنجانی، فایزه هاشمی با محورهای ارتباط هاشمی با رهبری، قدرت هاشمی و دانشگاه آزاد در این روزنامه ها دیده می‌شود.

كد خبر : ۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۹


فیسبوک؛ شبکه اجتماعی یا جاسوسی !!؟

فیسبوک؛ شبکه اجتماعی یا جاسوسی !!؟

كد خبر : ۱۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۶


سناریو رفع حصر

اگر دولت با هدف راستگویی و تدبیر برای انجام وظیفه آمده است باید امنیت به چالش کشیده شده نظام توسط سران فتنه را به صراحت به مردم اعلام دارد.

كد خبر : ۱۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۱


پرونده سیاه دانشجونما‌ها؛ از فساد اخلاقی,‌قاچاق مواد مخدر و روانگردان تا ترویج افکار کمونیستی و سوسیالیستی

بررسی ها نشان می دهد متاسفانه مسئولان وزارت علوم بدون در نظر گرفتن سوابق عملکرد دانشجویان محروم از تحصیل و شاید بتوان اظهار داشت با رویکردی سیاسی اقدام به پذیرش افرادی کردند که جرایم آن‌ها از فساد اخلاقی,‌قاچاق مواد مخدر و روانگردان گرفته تا ترویج افکار کمونیستی و سوسیالیستی است.

كد خبر : ۱۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۳


مهدی هاشمی از ابتدا تا کنون/ پرونده ای که همچنان مفتوح است

کمتر کسی را می توان پیدا کرد که اتهامات علیه مهدی هاشمی را نداند؛ اما آنچه که این موضوع را پیچیده کرده، عدم رسیدگی به این اتهامات در دادگاه است.

كد خبر : ۲۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۴


هفت پروژه آمریکا برای نفوذ در ایران + تصاویر و سند

دولت‌های غربی نیاز به استراتژی‌ چندلایه، به خوبی زمان‌بندی‌شده و صبورانه‌ای علیه ایران دارند. هسته اصلی در یک رویکرد جدید علیه ایران، درگیر شدن با عموم مردم ایران و سهام‌دارانی است که به طور ویژه با سهام‌داران غربی رابطه دارند.

كد خبر : ۲۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۴


واعظ طبسی: فتنه گران ناجوانمردانه در مقابل نظام ایستادند

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اینها ناجوانمردانه در برابر حرمت عاشورا و حرکت امام حسین(ع) ایستادند و به مقدسات تشیع اهانت کردند و احساسات دینی مردم را نادیده گرفتند و اقدامات خود را به پای نظام نوشتند. این افراد اکنون با نگاهی ترحم‌آمیز می‌خواهند برخورد نظام با آنها با عطوفت و مهربانی باشد.

كد خبر : ۲۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۵


حرمت این حریم را نشانه رفته‌اند!

کیهان نوشت: پای حرمت رسول‌خدا(ص)، حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خون پاک شهداء در میان است و ترفند ملاقات احتمالی وی با مراجع عظام تقلید، در صورت انجام - که بسیار بعید است - می‌تواند حریم مراجع بزرگوار تقلید را با این شائبه که آنان نستجیربالله نسبت به ساحت مقدس رسول خدا(ص) و حضرت اباعبدالله الحسین(ع) بی‌اعتناء هستند، خدشه‌دار کند.

كد خبر : ۲۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۵


هدف اصلی فتنه گران داخلی، رهبری و عوامل خارجی اصل نظام بود/حماسه ۹ دی رویدادی الهی بود

یک تحلیلگر مسائل سیاسی کشور با بیان این که حماسه 9 دی رویدادی الهی بود، اظهار کرد: بدون شک هدف اصلی فتنه گران داخلی، رهبری و عوامل خارجی اصل نظام بود.

كد خبر : ۲۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۵


بی شک، سران فتنه مفسد فی الارض هستند

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در سال 88 مانند جنگ تحمیلی، همه ابرقدرت ها در یک طرف و انقلاب اسلامی در یک طرف قرار داشت و برخی که بصیرت ملت ایران را درک نکرده بودند دست به فتنه گری زدند ولی ملت در 9 دی قهرمانی خود در بصیرت را به نمایش گذاشتند.

كد خبر : ۲۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۷


نقش کلیدی آمریکا، انگلیس و سفارتهای غربی در فتنه 88 کاملا روشن بود

مسوول معاونت تهذیب مرکز مدیریت حوزه های علمیه زنجان گفت:نقش کلیدی آمریکا، انگلیس و سفارتهای غربی در فتنه 88 کاملا روشن بود.

كد خبر : ۲۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۷


9 دی ضامن تجلي هويت و ماهيت انقلاب اسلامي و بصيرت ملت ايران

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان در بيانيه‌اي با گراميداشت فرارسيدن سالروز حماسه ۹ دي ماه(روز بصیرت و میثاق امت‌ با ولایت) پاسداشت اين حماسه بزرگ را ضامن تجلي هويت و ماهيت انقلاب اسلامي و بصيرت ملت ايران در صحنه هاي سرنوشت ساز تاريخي دانست.

كد خبر : ۲۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۸


شکاف عمیق در اصلاحات/اخراج شیعیان از مراکز تجاری کشورهای حاشیه خلیج‌فارس/زیارت عاشورای تحریف شده/خبرهای جدید از دانشگاه احمدی نژاد

خبرنگاران شبکه اطلاع رسانی دانا در طول هفته از اخباری اطلاع می‌یابند که این اخبار در قالب بسته خبری با عنوان "محرمانه‌های دانا" به صورت هفتگی در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

كد خبر : ۲۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۸


حماسه ی 9 دی ماه 88 روز پیروزی ملت ایران در برابر فتنه گران داخلی و خارجی است

اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان زنجان با صدور بیانیه ای حماسه ی 9 دی ماه 88 را روز پیروزی ملت ایران در برابر فتنه گران داخلی و خارجی و مصداق بارز «ان تنصرو الله ینصرکم و یثبت اقدامکم » دانست.

كد خبر : ۲۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۹


مراجع تقلید در باره یوم الله 9 دی چه می‌گویند

مراجع تقلید با تاکید بر یوم الله بودن 9 دی ، آن را روز بصیرت و ولایت مداری مردم ایران می دانند و بر هرچه باشکوه برگزارتر شدن این روز تاکید دارند.

كد خبر : ۲۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۹


فیلم های جشنواره عمار در زنجان پخش می شود/اکران 250 فیلم جشنواره عمار در زنجان

دبیر جشنواره مردمی عمار استان زنجان گفت: فیلم های جشنواره عمار در زنجان پخش می شود

كد خبر : ۲۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۴


دستگیری جاسوس در شمال کشور/تقدیر از فتنه‌گران در یک مراسم معارفه/راه‌اندازی شبکه وی‌چت ویژه اصلاح‌طلبان/انهدام TNT حادثه آفرید

خبرنگاران شبکه اطلاع رسانی دانا در طول هفته از اخباری مطلع می شوند که این اخبار در قالب بسته خبری با عنوان "محرمانه‌های دانا" به صورت هفتگی در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

كد خبر : ۲۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۵


انتصاب حامی فتنه در جشنواره تئاتر فجر و غفلت مدیر انقلابی مرکز هنرهای نمایشی ایران+سند

نازنین متین نیا خبرنگاری است که ظاهرا مسئولیت میریت ستاد خبری و روابط عمومی سی‌و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به او سپرده شده است، فردی که در دلبستگی اش به میر حسین موسوی جای هیچ شک و شبه ای وجود ندارد و با نگاهی کوتاه به صفحه فیسبوکش وهمچنین دست نوشته های وی در وبلاگش به راحتی میتوان این تعلق خاطر را مشاهده کرد.

كد خبر : ۲۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۵


شکست فتنه‌گران در بازتعریف شکاف سیاسی

امروز اما شکاف موجود در جامعه سیاسی کشور بین نیروهای معتقد و پایبند به اصول انقلاب آن هم از باب اختلاف در سلایق نه عقاید نشأت می‌گیرد که شاید همین امر از برکات حماسه نهم دی ماه سال 88 باشد که امروز خود را در رقابت‌های درون گروهی نیروهای وفادار نظام نشان داده است.

كد خبر : ۲۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۸


از ابتدا تا انتهای یک انجمن به اصطلاح صنفی منحله

روز گذشته 7 بهمن ماه، ۷۷۲ نفر از فعالان و روزنامه‌نگاران کشور در نامه‌ای به حسن روحانی؛ خواستار بازگشایی انجمن صنفی روزنامه‌نگاران شدند.

كد خبر : ۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۸


بیانیه سازمان بسیج طلاب وروحانیون سپاه انصارالمهدی(عج) به مناسبت 22 بهمن 1392
سپاس اعظمی که عظیمی چون خمینی آفرید، سلام بر روح خدا وسلام بر بانک های الله اکبر، سلام بر فجرآفرینان سلام بر شهیدان وسلام بر خط آزادی وسلام بر 22 بهمن .
كد خبر : ۵۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۱


برخی حاضرند به قیمت برطرف کردن دشمنی آمریکا عزت ایران را بفروشند

فرمانده کل سپاه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی گفت: خیلی‌ها در گذشته انقلابی بودند ولی امروز این صفت بر آنها تطبیق ندارد.

كد خبر : ۵۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۲


شروط آمریکایی روی میز جیش الظلم/اعتراف ناشیانه کارتل های رسانه ای غرب به همدستی با تروریستهای منطقه

رسانه های ایالات متحده و بریتانیا با چیدن یک سناریو با محورهایی مثل دایه دلسوز تر از مادر شدن برای سربازان و مرزداران ربوده شده ایرانی و القای اینکه ایران حاضر نیست برای آزاد کردن سربازان خود از دست اشرار تروریست کاری انجام دهد، در صدد فشار بر ایران برای پذیرفتن شروطی است که جیش الظلم به دستور خود آمریکا و انگلیس وضع کرده است.

كد خبر : ۵۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۶


توهین به مقدسات با صدای اعتدال

این توهین دقیقا همان توهینی بود که جبهه ملی مرتکب شد. امام (ره) این جبهه را مرتد اعلام کرد و آینده سیاسی آن را به محاق برد. همانگونه که پیش‌تر گفته شد این «خط امام (ره)» است

كد خبر : ۶۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۴


همه اظهارات یونسی/ از حمایت شیرین عبادی تا فعالیت های قومیتی در دولت یازدهم

اخیراً علی یونسی به عنوان دستیار ویژه رئیس‌ جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی اظهار نظرهایی داشته است که لازم شد تا همه این اظهارات را در یک پرونده ویژه جمع کنیم.

كد خبر : ۷۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۸


وزارتی که در ابتدای "راه طی شده"خاتمی در فرهنگ است/دغدغه‌های رهبری و وعده‌های متولیان

هرچند جنتی به عنوان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور در پاسخ به بیانات رهبری بیانیه ای صادر و از رهنمودهای رهبری تشکر کرده است؛ اما باید توجه داشته باشیم که لبیک به رهبری با بیان عملی نمی شود و باید در مسیر بیانات رهبری حرکت کرد.

كد خبر : ۷۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۷


سریال تلخ ملاقات‌های بی برنامه در کشور/ مسئول جولان بیگانگان در کشور کیست؟

عملکرد ضعیف دستگاه های مسئول در مواجه با ملاقات های خارج از برنامه مهمانان خارجی در کشور به حدی مشهود است که دیگر ملت ایران امیدی به دفاع این دستگاه ها از عزت ملی ندارند.

كد خبر : ۸۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۹


توهمات هالیوودی سیاستمداران غربی/از کشف یک کشتی تا مفقود شدن یک هواپیما

با توجه به مسائلی که در هفته گذشته اتفاق افتاده است مانند ادعای کشف یک محموله مهمات در مسیر غزه که متعلق به ایران بوده است از سوی اسرائیل، ملاقات اشتون با فتنه گران و ادعای ایرانی بودن دو مسافر در هواپیما گمشده مالزیایی، به نظر می رسد غرب در تلاش است تا پروژه جدید خود علیه ایران که همان حقوق بشر است را کلید زده است.

كد خبر : ۸۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۱


قطعنامه "خنده‌دار" و "احمقانه" اروپا

قطعنامه‌ای که روز پنج‌شنبه هفته گذشته با عنوان راهبرد اتحادیه‌اروپا درباره ایران به تصویب پارلمان این اتحادیه رسید به اندازه‌ای خیال‌پردازانه است که تصویب آن از سوی کشورهای اروپایی، آنهم در حالی که ضعیف‌ترین دوران حیات خود را تجربه می‌کنند، فقط با واژه‌هایی نظیر «خنده‌دار» و «احمقانه» قابل تفسیر است.

كد خبر : ۹۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۶


قطعنامه‌ مغرضانه‌ای که صدای همه را در آورد/انتظارها برای واکنش قاطعانه وزارت خارجه

با اندکی تامل می توان فهمید وقتی کشورهای غربی آزادی زندایان فتنه 88 را در کنار حقوق بشر یعنی آزادی جنسیتی مقایسه می کنند این نشان دهنده کم ارزش خواندن سران فتنه برای غربی ها است و فقط از آنها قصد استفاده ابزاری را دارند.

كد خبر : ۹۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۶


رسیدگی مجلس به دیدار جنتی با خاتمی/ نمایندگان دیدار مسئولین با سران فتنه را محکوم می کنند

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: مجلس به موضوع ملاقات جنتی و خاتمی رسیدگی می کند.

كد خبر : ۹۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۷


مسائل مطرح شده در خصوص نقش من در پرونده کرسنت مزخرف است /دروغگو تر از شما خودتان هستید+صوت

مهدی هاشمی در پاسخ به سوال خبرنگار دانا در خصوص پرونده کرسنت ونقش وی در این پرونده،بیان کرد: این مسائل مزخرف است؛دانایی ها یک مشت دروغ گویند و دروغ گو تر از دانا خودش است.

كد خبر : ۱۰۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۵


فعالیت های زیر پوستی NGO های مدعی حقوق بشر در ایران/از حمایت دولت‌های غربی تا آشوبگری+تصاویر

درحالی که دستگاه های دیپلماسی ایران در تلاش است از طریق مذاکره هسته ای با1+5 نگرانی های منطقی آنان را برطرف نماید و به رفع کلیه تحریم های اعمال شده بینجامد، اما بنظر می رسد طرف های غربی قصد دارند با طرح موضوعات فرعی همچون حقوق بشر ، همچنان نظام جمهوری اسلامی ایران را از طریق اعمال تحریم های جدید در تنگنا قرار دهند .

كد خبر : ۱۰۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۷


روحانی باید درس عبرت بگیرد/ گریه در عزای فرای به جای پرداختن به هدفمندی

باید توجه رئیس‌جمهور محترم و یاران واقعی ایشان- که تعدادشان در دولت محترم کم نیست و اکثریت اعضای کابینه را تشکیل می‌دهند- به این واقعیت تلخ جلب کرد که طیف مشترک اصحاب فتنه و شماری از کارگزاران بارها نشان داده‌اند کمترین ارادتی به آقای روحانی و دغدغه‌ای برای حفظ دولت ایشان ندارند.

كد خبر : ۱۰۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۱


روحانی: هاشمی انقلابی نیست

سید حمید روحانی با اشاره به شخصیت آقای هاشمی گفت:وی انقلابی نیست و خود آقای هاشمی در کتاب آقای زیباکلام تحت عنوان “هاشمی بدون روتوش” صریحاً می‌گوید که اگر شاه به اصل دوم متمم قانون اساسی عمل می‌کرد و مقداری فشار و استبداد را کم می‌کرد احتیاجی به انقلاب نبود.

كد خبر : ۱۱۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۵


کفاره حمایت خود را از دولت قبل با حمایت دولت جدید بدهید/ خدا شما را ببخشد

آقایان حرمت خود را حفظ کنند، با دولت هماهنگ شوید دولت اسلامی است شما که درگذشته دولت قبلی را حمایت کردید خدا شما را ببخشد، حداقل بعنوان کفاره، این دولت را حمایت کنید.

كد خبر : ۱۳۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۶


پشت پرده اصرار اصلاح‌طلبان برای رفع حصر/آیا اصلاحات با رفع حصر تطهیر می‌شود؟

به نظر می رسد قائله فتنه 88 تمام سرمایه اجتماعی اصلاح طلبان در کشور را نابود کرده است و احیا و اعاده حیثیت این جریان تنها در گرو زدودن و پاک کردن صحنه تلخ فتنه 88 از حافظه اجتماعی ایران است که از طریق رفع حصر موسوی و کروبی به عنوان 2 تن از سران فتنه 88 محقق می شود.

كد خبر : ۱۳۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۷


فتنه تغلب/ بیانات رهبر انقلاب درباره فتنه 88 +دانلود

 پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای کلیپ صوتی «فتنه تغلب» با توجه به بیانات رهبر انقلاب در بیست و پنجمین سالروز رحلت امام خمینی درباره ایستادن با قهر و غلبه مقابل رأی مردم تهیه و در آستانه سالروز برگزاری نماز جمعه تاریخی 29 خرداد 1388 منتشر کرد.

كد خبر : ۱۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۹


حضور سفیر انگلیس در ایران ممنوع است/قانون فقط مجوز حضور "کاردار" را داده است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: هم مجلس و هم دولت در چارچوب قانونی که مجلس بعد از فتنه 88 تصویب کرده و به دولت هم ابلاغ شده باید حرکت کنند.

كد خبر : ۱۴۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۷


کوثری:حکم خاتمی مربوط به گذشته است/پژمانفر:تذکر نمایندگان برای اجرای حکم "ممنوع التصویر، ممنوع‌الخروج و ممنوع البیانی" خاتمی بود

پس از آنکه رسانه های دولتی ایرنا و ایسنا با تحریف این خبر طوری به این خبر پرداخته اند که گویا خاتمی تا کنون ممنوع التصویر نبوده است و نمایندگان قصد چنین کاری را دارند، روزنامه های اصلاح طلب و دولتی نیز در اقدامی عجیب و هماهنگ خبر تحریف شده خبرگزاری های دولتی را منتشر کردند.

كد خبر : ۱۴۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۶


ماموریت پارلمان اروپا به محکوم فتنه برای "لغو گام به گام اعدام"

در حالی که حکم ارتداد جبهه ملی به خاطر مخالفت با قصاص صادر شد، برخی از عناصر داخلی با همکاری معاندین به دنبال لغو حکم اعدام در کشور هستند.

كد خبر : ۱۵۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۷


سلامی" که فتنه آفرید/آتش افروزی روزنامه های زنجیره‌ای با هماهنگی براندازان

با گذشت 15 سال از حوادث کوی دانشگاه، هر روز ابعاد تازه ای از این جنایت بزرگ در حق ایران فاش می شود که برخی از عوامل داخلی با هدایت استبداد جهانی سعی در براندازی نظام داشتند.

كد خبر : ۱۵۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۸


مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در مورد حجاب خاک می‌خورد/به فتنه گران با شعار اعتدال چراغ سبز نشان داده می شود

خطیب این هفته نماز جمعه تهران گفت: رسیدگی به پرونده یکی از سران فتنه که 3 سال است دائما پر می شود و غنی‌ترین پرونده را دارد با فشارهای زیاد عقب می افتد و من نمی دانم مگر بعضی ها خونشان از دیگران رنگین تر است، مگر کسی که جرم کرده نباید دستگاه قضایی با آن برخورد کند؟ چرا باید دستگاه قضا تبعیض قائل شود؟ چرا فشارها مانع اجرای عدالت می شود؟

كد خبر : ۱۵۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۰


تنها راه علاج، نابودی رژیم صهیونیستی است/ مقاومت مسلحانه به کرانه باختری گسترش یابد

ما معتقدیم کرانه باختری نیز باید مانند غزه مسلح شود و کسانی که علاقه‌مند به سرنوشت فلسطین هستند در این زمینه فعالیت کنند تا رنج و محنت مردم فلسطین، در پرتو دست قدرتمند آنها و ضعف دشمن صهیونیست کاهش یابد.

كد خبر : ۱۶۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۲


اتحادگنبد رسانه ای صهیونیستی و روزنامه های زنجیره ای

جریان رسانه ای این بار خلاف جهت صهیونیست ها عمل کرد و صهیونیست ها به همراه غول های رسانه ای چون cnn، bbc و فاکس نیوز نیز نتوانست صدای مظلومیت غزه را خاموش کنند.

كد خبر : ۱۷۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۶


فرمان ایست نمایندگان به تندروهای کابینه/مجلس اعتمادش به "وزیر علوم" را پس گرفت/حمایت "لاریجانی" هم بهارستانی ها را قانع نکرد

وزیر علوم با 145 رای موافق و 110 رای مخالف از کسوت وزارت علوم برکنار شد و از این وزارت خانه رفت.

كد خبر : ۱۷۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۹


داعش‌های شیعه صادق شیرازی‌ها هستند/ حذف آخوندهای درباری اهل سنت با روند بیداری اسلامی

عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم(ع) اظهار داشت: جریانهایی مانند یاسر حبیب و شیرازی‌هایی که حامی یاسر حبیب هستند، در واقع داعشی های شیعی هستند؛ غربی‌ها با شمشیر شیعیان را علیه اهل سنت تحریک می‌کنند و اینها نیز با توهین به بزرگان اهل سنت، سنی‌ها را علیه شیعه تحریک می‌کنند.

كد خبر : ۱۸۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۸


چرا خاتمی شعار فتنه را محکوم نمی‌کند؟/ موضع گیری دو پهلوی خاتمی

خاتمی همچنان با گذشت 5 سال از فتنه 88 هیچ اشاره ای به بیان شعار "نه غزه نه لبنان" از سوی فتنه گران و سکوت تاییدآمیز چند ساله او و دوستانش در قبال این شعار نکرده است.

كد خبر : ۱۸۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۱


کوچ فتنه گران از وزارت علوم/ مشاوران پرحاشیه آقای وزیر هم کنار رفتند

با برکنار شدن فرجی دانا از سمت وزارت علوم، مشاوران وی که نقش کلیدی در فتنه داشتند، یکی پس از دیگری از از این وزارت می روند که نشان دهنده التیام دردهای وزارت علوم است.

كد خبر : ۱۸۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۱


بازگشت استاد اخراجی به دانشگاه آزاد

برخلاف تأکیدات رهبری در خصوص مشخص کردن فاصله ها با فتنه گران توسط مسئولین کشور، اخیراً یکی از اساتید فعال در فتنه 88 و اخراجی در دانشگاه آزاد سمت گرفته است.

كد خبر : ۱۸۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۵


دانشگاه آزاد بله! دانشگاه ایرانیان نه!

در حالی که وزارت علوم سرسختانه در برابر احمدی نژاد و یارانش ایستادگی می کند و پیگیری موضوع بی سر و ته بورسیه های تحصیلی دولت سابق را به عنوان تابلو مبارزه خود با تبعیض و رانت در این وزارت خانه مطرح می کند، دانشگاه آزادی ها با آسودگی خاطر نسبت به رفتار مهربانانه دولت کار خود را پیش می برند.

كد خبر : ۱۹۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۳۰


خاتمی همچنان روی کیوسک+عکس

در حالی که با حضور فعال خاتمی در فتنه 88 حکم ممنوع التصویر، ممنوع‌الخروج و ممنوع البیانی خاتمی صادر شده است رسانه‌های زنجیره‌ای بدون توجه به ان موضوع تریبون خود را به دست خاتمی داده اند.

كد خبر : ۲۰۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۸


ملاقات‌ پی در پی دولتی‌ها با صانعی/این‌بار ابتکار به شیخ گزارش داد+تصاویر

در حالی که چند ماهی از ملاقات مشاور روحانی با شیخ فتنه گر در قم نگذشته است، معصومه ابتکار رییس سازمان حفاظت محیط زیست نیز با این این عنصر فتنه در قم ملاقات کرد.

كد خبر : ۲۰۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۸


بلاتکلیفی و انشقاق؛ حاصل تلاش یکساله اصلاح طلبان/تلاش برای بازگشت احزاب منحله

اصلاح طلبان بی شک جزو اولین جریاناتی بودند که در بحث انتخابات مجلس شورای اسلامی فعالیت خود را آغاز کردند. اهالی این جریان از همان روزهای ابتدایی پس از انتخابات ریاست جمهوری و در شرایطی که بیش از 30 ماه تا انتخابات مجلس فرصت باقی بود، جلسات انتخاباتی خود را برپا کرده و حتی فعالیت در سایر استان ها را نیز آغاز کردند.

كد خبر : ۲۰۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۵


آیت‌الله مهدوی‌کنی به ملکوت اعلی پیوست+سوابق یار باوفای انقلاب از ولادت تا وداع

آیت الله مهدوی کنی در 83 سال زندگی با برکت خود توانست شاگردان زیادی تربیت کند و گام های موثری در مسیر انقلاب اسلامی برداشت.

كد خبر : ۲۱۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۹


مانور بی اثر و ادامه دار حامیان فرجی‌دانا روی موضوع بورسیه‌ها/موضع گیری شفاف در مورد فتنه همچنان خط قرمز مجلس

با توجه به اینکه یک هفته از معرفی نیلی احمدآبادی به عنوان وزیر پیشنهادی علوم می گذرد، مخالفت های دانشجویی و نمایندگان مجلس با سوابق و عملکرد وی حاکی از آن است که این وزیر نمی تواند رأی اعتماد خود را از مجلس بگیرد.

كد خبر : ۲۱۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۶


پیام اختصاصی خاتمی برای نشریه به اصطلاح دانشجویی/حمایت آقازاده معروف از نشریه حامی فتنه+تصاویر

اخیرا نشریه‌ای به نام "پگاه آزاد" در دانشکده علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب با نام دانشجویان و به کام اصلاح طلبان منتشر شده است.

كد خبر : ۲۱۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۰


امر به معروف و نهی از منکر چگونه سبب نا امنی در جامعه می شود؟

امر به معروف چگونه سبب ناامنی در جامعه می شود که رییس جمهور در زنجان به آن اشاره کرده و فرمود:« مبادا به سبب امر به معروف در جامعه ناامنی ایجاد شود » و همین طور « مبادا امر به معروف که عامل اتحاد است دلیلی بر ایجاد تفرقه و جدایی در جامعه شود ».

كد خبر : ۲۱۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۷


تغییر سناریوی جریان فتنه جواب داد/ معرفی یک گزینه مسئله دار دیگر برای وزارت علوم!

دولتی ها بار دیگر در ادامه روند گذشته خود، بر معرفی گزینه های مسئله دار تاکید دارند و رئیس جمهور این بار در شرایطی فخرالدین دانش را مجلس معرفی کرده است که وی از مرتبطین نزدیک به جبهه منحله مشارکت و قائم مقام معین در وزارت علوم دولت اصلاحات بوده است.

كد خبر : ۲۲۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۰


برگی دیگر از فعالیت های پشت پرده وزیر پیشنهادی علوم/ نقش ویژه دانش آشتیانی در انتصاب افراد مسئله دار در دانشگاه ها

فخرالدین دانش آشتیانی در شرایطی هفته گذشته به عنوان وزیر پیشنهادی به مجلس معرفی شد که خیلی ها وی را همان گزینه اصلی دولت برای تصدی وزارت علوم می دانند. این در شرایطی است که سوابق دانش آشتیانی نیز گواه این ماجراست.

كد خبر : ۲۲۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۴


مناظره زیبا کلام و قدیری ابیانه دردانشگاه زنجان

مناظره «صادق زیبا کلام» با «محمدحسن قدیری ابیانه» با موضوع عملکرد دولت یازدهم در دانشگاه ها روز دوشنبه در دانشگاه زنجان برگزارشد.

كد خبر : ۲۲۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۷


عدم سازش با آمریکا از اصول انقلاب است

رئیس سازمان بسیج طلاب ضمن اشاره به برنامه‌های این سازمان در هفته بسیج گفت: عدم سازش با آمریکا از اصول انقلاب است که بسیج طلبه نیز در راستای انجام وظیفه خود در این مسیر اقدام می‌کند.

كد خبر : ۲۲۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۲


مجلس کلید وزارت علوم را به "فرهادی" سپرد/ صندلی خالی قطار تدبیر و امید به پنجمین گزینه رئیس جمهور برای وزارت علوم رسید

نمایندگان مجلس شورای اسلامی پس از استماع سخنان رئیس جمهور، وزیر پیشنهادی علوم و مواضع موافقان و مخالفان با 197 رای موافق و ۲۸ رای مخالف، فرهادی را از بهارستان راهی ساختمان وزارت علوم کردند.

كد خبر : ۲۲۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۵


اصولگرایان فتنه را خط قرمز خود می دانند/اصولگرایان آمریکا را دشمن شماره یک جمهوری اسلامی می دانند

عضو ارشد جامعه روحانیت مبارز گفت:اصولگرایان همچنان فتنه 88 را خط قرمز خود می دانند و اعلام می کنند که فتنه گران خائنان به کشور هستند.

كد خبر : ۲۲۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۶


دانشجو و استکبار ستیزی

يكي از اساتيد در کلاسش بود که ماموران وارد شدند و خواستند 2 نفر را بیرون بکشند که این مسئله سبب اعتراض و قیام شد و در طبقه نخست دانشگاه ماموران همه را به رگبار بسته و 3 تن به شهادت رسیدند.

كد خبر : ۲۳۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۵


بزرگداشت حماسه 9 دی در زنجان برگزار می شود

بزرگداشت حماسه 9 دی در حسینیه اعظم زنجان برگزار می شود.

كد خبر : ۲۳۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۰


حضور اصناف و آحاد مردم استان زنجان در مراسم بزرگداشت 9 دی

با انتشار بیانیه ای سازمان بسیج اصناف استان زنجان و اتاق اصناف مرکز استان زنجان بر ضرورت حضور آحاد مردم در مراسم بزرگداشت حماسه 9 دی تاکید کرد.

كد خبر : ۲۴۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸


انقلاب بر سه پایه "امامت ، ولایت و مردم"استوار است

جانشین سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت:انقلاب بر سه پایه "امامت ، ولایت و مردم" استوار است و مردم ولایتمدار ایران در نهم دی ماه 88 با حضور یکپارچه و پرشور خود ثابت کردند که در مسیر ولایت و رهبری هستند.

كد خبر : ۲۴۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۶


اعتراضی که فتنه بود!شعار را باور کنیم یا عمل را بنگریم؟!

در گلدون وبلاگی این هفته بخوانید:اعتراضی که فتنه بود...،هور شمالی 17،تحلیل هافینگتن پست از پیاده روی اربعین،حوزه علمیه نباید محلی اداره شود،ما عاشق مبارزه با اسرائیل هستیم،شعار را باور کنیم یا عمل را بنگریم؟!

كد خبر : ۲۴۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۳


اروپا جنایت پاریس را به نام اسلام انجام داد/ امروز اتاق‌ جنگ ابرقدرت‌ها در استودیوهای تلویزیونی است

رئیس سازمان بسیج با اشاره به وقایع اخیر در فرانسه و شکل‌گیری جنگ روانی علیه مسلمانان گفت: اروپایی که با موج اسلام‌خواهی مواجه است، راهی ندارد جز اینکه جنایاتی را به اسم اسلام در پاریس انجام دهد.

كد خبر : ۲۴۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۳


جبهه اصلاحات همچنان بر پاشنه "فتنه" می چرخد/پیام عدم حضور دولتی ها در همایش حمایت از فتنه چه بود؟

اصلاح طلبان می‌خواهند به بهانه رد صلاحیت های احتمالی در انتخابات مجلس شورای اسلامی آینده فتنه ای دیگر را در کشور رقم بزنند و از این طریق بتوانند مهره های مسئله دار خود را وارد مجلس کنند.

كد خبر : ۲۴۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۷


بازگشت چراغ خاموش "مشارکتی"ها با پوشش "اتحاد ملت ایران"/هیئت موسس "اتحاد ملت ایران" چه کسانی هستند؟

با سابقه‌ای که از فعالیت اصلاح‌طلبان در ذهن مردم مانده به نظر می رسد که این طیف در صورتی که قصد ادامه فعالیت سیاسی را داشته باشند باید دچار یک تحول اساسی شوند تا هم مردم و هم حاکمیت بتوانند در مورد حضور دوباره این جریان بد سابقه، اظهار نظر کنند.

كد خبر : ۲۵۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۲


ادامه واکنش ها به اظهارات توهین آمیز هاشمی رفسنجانی/ توهین به مجلس، توهین به ملت ایران است

این اظهارات در شرایطی مطرح شد که انتقادات فراوانی نسبت به توهین صورت گرفته به نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی، مطرح شد. ابتدا علی لاریجانی رئیس مجلس بود که در مقام دفاع از نمایندگان پشت تریبون مجلس قرار گرفت و پس از آن نیز اعتراضات به صحبت های هاشمی رفسنجانی قوت گرفت.

كد خبر : ۲۶۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۶


چگونه نوروز "آقازاده جنجالی" خراب شد/ بی‌اعتبار ترین کیفر خواست 15سال حبس در پی داشت

با توجه به شواهد و اسنادی که وجود داشت حکم مهدی هاشمی اعلام شد و در این راستا قوه قضائیه با عملکرد خوب خود بار دیگر نشان داد که تعارفی با احدی نداشته و در برابر عدالت با کسی مماشات نخواهد کرد.

كد خبر : ۲۶۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۷


جنجال‌ آفرینی‌های جدید"آیت‌الله"/کدام یک از نزدیکان هاشمی حق مردم را ضایع کرد؟/خاطراتی که تمام شدنی نیست

اگر امروز کسانی امروز انتقاداتی به عملکرد دولت دارند، دلیل نمی شود که به آنها تهمت زد و آنها را خشک مذهب دانست؛ چرا که قطعاً همه اقدامات دولت یازدهم در مسیر انقلاب اسلامی نبوده و گاهی دولتی ها اقداماتی انجام می دهند که با آرمان های امام راحل فاصله دارد.

كد خبر : ۲۷۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۴


پشت پرده های یک کانون صنفی غیرقانونی/ تجمعات معلمان چگونه شکل می گیرد؟

به نظر می رسد در حال حاضر این کانون با موج سواری بر اعتراضات صنفی معلمان سراسر کشور و همچنین نفوذ در تصمیم‌سازی در برخی از ادارات آموزش و پرورش به دنبال رسیدن به اهداف خود بوده و مشکلات معلمان تنها بازیچه ای در دست اعضای این کانون منحله است.

كد خبر : ۲۷۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۶


فتنه گران باید به قانون تمکین می کردند

علی مطهری در جلسه پرسش و پاسخ در جمع دانشجویان دانشگاه زنجان گفت:بنده معتقدم فتنه گران باید به قانون تمکین می کردند و تظاهرات را زیاد ادامه نمی دادنند و معتقدم از این جهت دچار خطا شدند.

كد خبر : ۲۸۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۲


ادامه پروژه تطهیرسازی سران فتنه، این بار در افطاری دولت/ چرا روحانی اعتراض نکرد؟

در ضیافت افطاری دولت که مجرمین فتنه 88 نیز در آن حضور داشتند، دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی به دفاع از سران فتنه پرداخت.

كد خبر : ۳۰۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۴


فتنه 88 جریانی شبه کودتا بود/ اجازه نمی‌دهیم کسی در کشور ترویج فتنه را بکند/ دستگاه قضا اجازه فتنه را در کشور نمی‌دهد/ جریانی که فتنه را راه انداخت هنوز هم هست

رئیس‌دستگاه قضا به بیان اینکه اصحاب مکنت و ثروت به دستگاه قضا فشار وارد کنند، برخی از اقدامات رسانه‌ها را هتک آمیز خواند و به لغو کنسرت‌ها اشاره کرد و گفت: ضدانقلاب در فتنه ۸۸ به دنبال فرو ریختن نظام بودند.

كد خبر : ۳۰۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۷


بهره‌برداری جناحی از «توافق هسته‌ای»

اصلاح‌طلبان با نگاه انتخاباتی خود قصد مخدوش کردن ملی بودن توافق هسته‌ای و کم اهمیت جلوه دادن خدمات صورت گرفته در دولت گذشته دارند تا از این راه برای مقاصد سیاسی_انتخاباتی خود کلاه نمدی بسازند.

كد خبر : ۳۱۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۸


از توهین به دولت سابق و یاد کردن از سران فتنه تا حقوق مصرحی که اصلاح طلبان در قانون اساسی دنبال میکردند!

نماینده شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان چهارمحال و بختیاری در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد سران فتنه، گفت: به جز این فضای بسته و در کنار دوستان صمیمی شکوائیه خود را نمیتوانیم در جای دیگری بیان کنیم.

كد خبر : ۳۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۳


ماجرای دعا برای سران فتنه در نماز عید فطر !

دستغیب در قسمت پایانی صحبت های خود از مردم خواسته است تا برای زندانیان سیاسی هر نفر، 8 صلوات ختم کند!

كد خبر : ۳۱۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۷


سایت ضد انقلاب "کلمه" اسم رمز برای فتنه جدید را رونمایی کرد/ عفت مرعشی: انقلاب از اوین آغاز می شود!
آلزایمری که این روزها فضای خانواده هاشمی را فرا گرفته است مانع از آن شده که این خانواده گذشته خود را به یاد بیاورند؛ به طوری که این خاندان هرچه تا کنون از قدرت و ثروت به دست آورده اند، از برکت انقلاب اسلامی بوده است.
كد خبر : ۳۲۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۱


توقیف همزمان چند نشریه و مجوز فعالیت به بی بی سی بازتاب خوبی ندارد/ بی بی سی در فتنه 88 آتش بیار معرکه بود

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم گفت: توقیف همزمان چند نشریه و مجوز فعالیت به بی بی سی بازتاب خوبی ندارد و این انتظار هم نبود که در توقیف نشریات به صورت یکجانبه عمل کنند.

كد خبر : ۳۲۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۱


اسنادی دیگر بر رسوایی فتنه گران/ گزینه هایی که سران فتنه روی میز سیا و موساد گذاشتند

در جریان فتنه 88 ظلم های زیادی از سوی سران فتنه و حامیان آنها به نظام شد که با توجه به اسنادی که موجود است جرم آنها کاملاً محرز بوده و اگر رأفت نظام شامل حال آنها نبود قطعاً تا کنون باید این افراد اعدام می شدند.

 

 
كد خبر : ۳۲۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۲


سکوت؛ تنها کاری که خانواده "آیت‌الله" نکرد!/بهانه‌های همیشگی یک خانواده پرحاشیه برای انتقاد از وضع موجود

با مرور خاطرات سال 88 آیت الله می توان دریافت که هاشمی هیچ گاه در پی سکوت نبوده و خانواده وی از هر فرصتی برای مظلوم نمایی استفاده کرده اند و فریاد ما بی گناه هستیم را سر داده اند.

 

 
كد خبر : ۳۲۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۴


اما و اگر‌ها در مورد پرداخت غرامت و ورود تجهیزات مشکوک به کشور به بهانه بازگشایی سفارت بریتانیا

مسئولین مربوطه در وزرات خارجه باید هرچه سریعتر ابهامات در این زمینه را برطرف کنند؛ چرا که این نگرانی در رابطه ایران و انگلستان وجود دارد که آیا اساساً پرداخت غرامت به انگلستان ضروری و واقعی بوده و یا اینکه تکلیف وسایل و تجهیزاتی که انگلستان با بازگشایی سفارت خود به بهانه های مختلف قصد داشت به کشور وارد کند چه شده است؟

 

 
كد خبر : ۳۲۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۱


تایید ماجرای ارسال نامه رهبران جنبش سبز به وزارت امور خارجه آمریکا+ عکس

در حالی که اصلاح طلبان از نطق پیش از دستور حداد عادل در محکومیت فتنه گران سخت آشفته شده اند، مشاور کروبی این نامه را تأیید کرد.

 

 
كد خبر : ۳۲۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۲


برخورد خشن پلیس با معترضان به بازگشایی لانه روباه پیر!+تصاویر

متاسفانه روز گذشته سفارت انگلیس یا به تعبیری جاسوس خانه روباه پیر در تهران بازگشایی شد که در حین بازگشایی که با تدابیر شدید امنیتی همراه بود، پلیس تهران با برخی از مردم که معترض به بازگشایی سفارت بودند برخورد خشنی داشت به طوری که حتی چندین نفر را نیز بازداشت کرد!

 

 
كد خبر : ۳۲۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۳


برنامه اصلاح طلبان برای ورود به فضای مجازی

در یکی از جلسات اخیر اصلاح طلبان که با حضور چند تن از بزرگان اصلاح طلب برگزار شد، فعالین اصلاح طلب به این نتیجه رسیده اند که باید برای شبکه های مجازی و موبایلی برنامه ریزی کنند.

 

 
كد خبر : ۳۲۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۴


داغی که سردار همدانی بر دل رسانه های فارسی زبان غربی و حامیان فتنه گذاشت+ تصاویر

خبر شهادت سردار حسین همدانی در پی ماموریت مستشاری در سوریه واکنش های متفاوتی از سوی رسانه های فارسی زبان غربی و حامیان فتنه در پی داشت.

 

كد خبر : ۳۵۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۸


5 نفر از عوامل مرتبط با پروژه نفوذ دشمن در مطبوعات بازداشت شدند+سوابق و تصاویر
با تلاش سربازان گم نام امام زمان (عج) و دستور مقام قضایی پنج نفر از عوامل مرتبط با پروژه نفوذ دشمن در کشور که در مطبوعات فعال بودند، بازداشت شدند.
كد خبر : ۳۶۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۲


بازخوانی بدعهدی‌ یانکی‌ها در قراردادی نافرجام/مفاد "الجزایر" همچنان در انتظار اجرا از سوی آمریکایی‌ها+جدول

آزاد شدن و رفع انسداد از دارایی‌ها و اموال داخلی ایران؛ ختم کلیه دعاوی و قرار توقیف‌ها علیه ایران، برگرداندن اموال شاه و خانواده وی و عدم دخالت آمریکا در امور ایران از جمله مفاد این قرار داد بود که باید طرف آمریکایی آن را اجرا می‌کرد و در عوض ایران نیز متعهد بود که گروگان‌ها را آزاد کند.

كد خبر : ۳۶۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۹


از شهید‌سازی تا حکومت نظامی در تبریز+تصاویر

گروه‌های ضدانقلاب به همراه رسانه‌های همراه به طور همزمان و با هدف ایجاد تفرقه ایران را کشوری بحران زده نشان دادند.

كد خبر : ۳۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۰


برخی کار فرهنگی را با کنسرت و اردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند/ علت لغزش بسیاری افراد در فتنه ۸۸ نداشتن بصیرت بود

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار رؤسای دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها، مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری فرمودند: متأسفانه برخی که خود دانشگاهی هستند، در دانشگاه‌ها به دانشجویان می‌گویند این پیشرفت‌های علمی دروغ است! اگر نادرست است، پس چرا مرکز تحقیقات رژیم صهیونیستی از پیشرفت علمی ایران ابراز نگرانی می‌کند؟ 

 
كد خبر : ۳۶۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۰


آذربایجان اویاقدی، اؤز دینینه دایاقدی

مردم غیور پایتخت شور و شعور حسینی که در ایام محرم نمونه اتحاد و همدلی را به جهانیان ثابت کردند با هوشیاری از توطئه دشمنان اسلام هیچ‌گونه سوء استفاده را به منافقان کور دل نخواهند داد.

كد خبر : ۳۶۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۱


روحانيت در پيروزي انقلاب نقش مهمي داشتند/ بايد مراقب نفوذ دشمن در حوزه هاي علميه باشيم/ ضديت با آمريكا يكي از مسائل مهم است

عضو شوراي عالي بسيج طلاب و روحانيون كشور روحانيت را حلقه وصل امام و مردم  دانسته و گفت:روحانيت در پيروزي انقلاب نقش بسيار مهمي داشتند.

كد خبر : ۳۷۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۲


احاطه کنندگان هاشمی،دیروز کینه‌توز امروز سینه‌چاک/هاشمی؛ علی دایی دنیای سیاست!

حمله هاشمی رفسنجانی به منتقدین و تندرو خواندن آنان و این که اعتراضات منتقدین چون فریاد کلاغ‌ها در او اثری نمی‌گذارد و این ادعا که تندروها خواهان بازنشستگی او هستند، در حالی منتقدان دلسوز را نشانه گرفته است که نگاهی به پیشینه نشریات و رسانه‌های موجود کشور از دوره اصلاحات تاکنون نشان از آن دارد که این متحدین امروز هاشمی هستند که روزگاری در تلاش بودند که وی را بازنشسته کرده و به کنج عزلت بفرستند و امروز او را احاطه کرده‌اند.

كد خبر : ۳۸۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۴


پشت پرده سناریوی اصلاح طلبان برای تکمیل پروژه "مظلوم نمایی"/ اجیر کردن افراد برای التهاب آفرینی در جلسات دانشگاهی و محفلی توسط جریان اصلاحات!

جریان اصلاح طلب برای مطرح کردن مجدد خود در میان مردم با اجیر کردن "داد بزن ها" قصد مظلوم نمایی و ایجاد هجمه به گروه های مخالف خود را دارد

كد خبر : ۳۹۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۳


وجوه اشتراک فتنه بنی صدر، فتنه تیر 78 و فتنه 88
فتنه بنی صدر در سال 60، فتنه تیر 78 و فتنه تقلب 88 از جمله گردنه های خطرناکی بوده اند که انقلاب اسلامی توانسته است به سلامت از آن عبور کند.
كد خبر : ۳۹۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۵


اصلاح‌طلبان 9 دی کجا بودند؟/از آلزایمر حامیان فتنه تا یادآوری خاطرات زندان و موبایل‌هایی که آنتن نداد

سوالی که در این میان مطرح می‌شود این است که "اصلاح طلبان در حماسه 9دی کجا بودند و چه می‌کردند؟" سوالی که بسیاری از اصلاح‌طلبان از پاسخ به آن امتناع کردند و طفره رفتند.

كد خبر : ۳۹۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۶


ایستادگی در مقابل فتنه ها نشان از بصیرت مردم است/ فتنه 88 بزرگترین فتنه بعد از انقلاب است

مسئول معاونت تهذیب حوزه های علمیه زنجان با بیان اینکه فتنه 88 بزرگترین فتنه بعد از انقلاب بود، گفت: ایستادگی در مقابل فتنه ها نشان از بصیرت و شناخت مردم است.

كد خبر : ۳۹۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۷


روایت ائمه جمعه و نخبگان سیاسی و اجتماعی زنجان از حماسه 9 دی؛ 9 دی تجلی قدرت الهی بود

ائمه جمعه و نخبگان سیاسی و اجتماعی زنجان از حماسه 9 دی روایت های مختلفی را دارند که در قالب گزارش از سوی پایگاه خبری موج رسا ارائه شده است.

كد خبر : ۳۹۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۹


تلاش برای زنده کردن سید محمدخاتمی در نمایشگاه مطبوعات زنجان + تصاویر

با اینکه سید محمد خاتمی ممنوع التصویر و خبر است، با این حال تصاویری از وی در نمایشگاه مطبوعات زنجان خود نمایی می کرد.

كد خبر : ۳۹۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۰


تدین و پاینبدی به ارزشهای اسلامی از معیارهای انتخاب اصلح است

امام جمعه دندی با اشاره به اینکه تدین و پاینبدی به ارزشهای اسلامی یکی از معیارهای انتخاب اصلح است، گفت: افرادی که نمی توانند کاندیدای اصلح را بشناسند به کسانی که از او حمایت می کنند نگاه کنند.

كد خبر : ۴۰۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۵


ادامه پروژه تخریب و فشار به شورای نگهبان/ فرمان اعتراض به این شورا از استانداری‌ها صادر می‌شود

پروژه فشار بر شورای نگهبان از مدت ها قبل از انتخابات آغاز شده بود و امروز مشاهده می شود این پروژه از داخل استانداری های استان ها که به عنوان مجری های انتخابات در استان ها هستند پیگیری می‌شود.

كد خبر : ۴۰۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۸


پروژه ورود حسن خمینی به انتخابات توسط هاشمی کلید خورد/ عصبانیت هاشمی از ایستادگی شورای نگهبان است

عضو شورای شهر زنجان با بیان اینکه پروژه ورود حسن خمینی به انتخابات توسط هاشمی کلید خورد، گفت: وی از یک طرف حسن خمینی را به شرکت در انتخابات تشویق و از طرف دیگر مانع حضور وی در آزمون شد همان گونه که در سال 88 قبل از اعلام نتایج آراء موضع تقلب از سوی وی، همسر و احزاب همسو اعلام شد.

كد خبر : ۴۰۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۴


شورایی شدن رهبری خلاف قانون اساسی است /سکوت افراد در خصوص فتنه 88 حرام بوده است

کاندیدای مجلس خبرگان رهبری زنجان گفت: شورایی شدن رهبری خلاف قانون اساسی است و جای تعجب دارد که افرادی که چنین موضوعی را مطرح می کنند.

كد خبر : ۴۱۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۵


مجلس خبرگان رهبری نقطه تلاقی اسلامیت و جمهوریت نظام است/ اگر ولایت نباشد امیدی به اجرای دین نیست/ برخی ها به دنبال نفوذ عناصر خود در مجلس خبرگان هستند

کاندیدای مجلس خبرگان رهبری زنجان گفت: مجلس خبرگان رهبری نقطه تلاقی اسلامیت و جمهوریت به عنوان پایه های اصلی نظام اسلامی محسوب می شود.

كد خبر : ۴۱۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۵


مطرح کنندگان شورایی کردن رهبری به دنبال سست کردن پایه های انقلاب هستند/ حضور گسترده در انتخابات، چشم دشمنان را کور می کند

نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری در حوزه انتخابیه استان زنجان گفت: مطرح کنندگان شورایی کردن رهبری به دنبال سست کردن ریشه ها و پایه های جمهوری اسلامی و تضعیف انقلاب هستند.

كد خبر : ۴۱۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۶


دیکته از انگلیس!/تلاش بی بی سی برای رای آوردن لیست خبرگان هاشمی

این روزها شبکه فارسی‌زبان بی.بی.سی با جدیت! از مردم ایران می‌خواهد که در انتخابات خبرگان رهبری به لیست مورد حمایت هاشمی رفسنجانی رأی بدهند و تاکید می‌کند که نباید به شخصیت‌های انقلابی، مخصوصا حضرات آیات جنتی، یزدی و مصباح رأی بدهند!

كد خبر : ۴۱۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۳۰


حذف بسیج از برنامه ششم توسعه مصداق نفوذ است/خودداری بنی صدر از تجهیز و توسعه بسیج/ حذف بسیج، حذف مردم است

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: آن نفوذی که رهبری هشدار داده بودند همین ها است، یعنی عدم توجه به نیروهای انقلابی، مردمی و افرادی که می خواهند برای سربلندی انقلاب و نظام افتخار آفرینی کنند

كد خبر : ۴۱۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۱


مجلس دهم، باید مجلسی انقلابی باشد


نماینده زنجان و طارم در مجلس با بیان اینکه مجلس دهم، باید مجلسی انقلابی باشد، گفت: مجلس دهم باید اصولگرا، پایبند به انقلاب و در عین حال باید یک مجلس کارآمد باشد.

كد خبر : ۴۱۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۲


آمریکا علیه شیعه و بسیج جنگ می کند/اگر مدافعان حرم نبودند باید در ایران با دشمن می جنگیدیم

فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت:  آمریکا بجای جنگ با داعش، علیه شیعه و بسیج جنگ می کند و هیچ اقدامی علیه این گروه ترویسیتی خطرناک انجام نمی دهد.

كد خبر : ۴۴۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۶


نتیجه فتنه 88 خالی شدن جبهه های مقامت بود؛ شهید مطهری نمونه ی یک روحانی انقلابی است؛ ما حوزه ضد انقلاب نداریم
رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار با بیان اینکه فتنه گران در سال 88 نبرد را از خارج به داخل آورده و به دشمن کمک کردند، گفت: نباید از سران فتنه گذشت.
كد خبر : ۴۴۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۷


ادعاها درباره حساب‌های قوه‌قضاییه کذب است/از رئیس مجلس گلایه دارم/مسئولیت رئیس‌جمهور در قانون اساسی منوط به طیف خاصی است؟

رئیس قوه قضاییه با گلایه از رئیس جمهور و رئیس قوه مقننه گفت: لغو سخنرانی یک نماینده برای رئیس جمهور مسئله است اما در مقابل شایعه علیه رئیس دستگاه قضا دفاعی نمی‌کنند از آن طرف در مجلس به رئیس قوه قضاییه تهمت می‌زنند و رئیس مجلس سکوت می‌کند.

كد خبر : ۴۶۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۳


ناامیدی زودهنگام از فراکسیونی به نام"امید"/ "حاشیه‌" پردازی‌ و "زد و بند" سیاسی؛ اولویت اصلی اصلاح‌طلبان در مجلس

پیش از انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی اصلاح‌طلبان و حزب اعتدال توسعه ائتلافی را با هم تشکیل دادند که بعدها با عنوان لیست امید و با شعار امید، آرامش و رونق اقتصادی پا به عرصه انتخابات گذاشتند اما پس از آغاز به کار مجلس، "امیدی"ها یک گام هم در جهت رفع معضل بیکاری و ایجاد رونق اقتصادی برنداشتند.

كد خبر : ۴۶۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۸


تلاش سفارت بریتانیا برای پر کردن خلاء نبود فیزیکی سفارت امریکا در فتنه 88 در ایران

کشور انگلستان از مهمترین و اصلی ترین بازیگران خارجی دخالت کننده در انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری به شمار می رفت، به طوری که این کشور و سفارتخانه آن، اطلاعات داخلی جمهوری اسلامی ایران را جمع آوری و برای امریکا و رژیم صهیونیستی ارسال می کرد و انگار گویی در واقع انگلیس خلاء حضور امریکا و اسرائیل را با فروش و ارائه اطلاعات جمهوری اسلامی ایران به آن ‌ها، تحت پوشش قرار داده بود.

كد خبر : ۴۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۲


هدف و تاکتیک پشت پرده کشور امریکا در فتنه 88 براندازی نظام بود

دخالت کشور های خارجی در شکل گیری فتنه 88 بسیار بارز و تعیین کنده بود اما عوامل مختلفی در شکل گیر ی آن نقش بسزای داشتند، کشورهای غربی به ویژه سه کشور امریکا، انگلیس و رژیم اشغالگر صهیونیستی در جریان انتخابات 88 فعالیت زیادی داشته اند و هدف آن ‌ها تغییر نظام بوده است. کشور های خارجی با همکاری سازمان های بین المللی و با کمک سرویس های اطلاعاتی، سفارتخانه ها و موسسات تحقیقاتی و افراد ذی نفوذ خود، در انتخابات ایران دخالت داشتند، تا به هرطریقی به استراتژی شوم خود نائل شوند که هدف و تاکتیک پشت پرده همه آن کشور ها در فتنه 88 براندازی نظام بود.

كد خبر : ۴۶۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۴


9 دی نماد غیرت دینی، ولایت ‌مداری و بصیرت ملت ایران است

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز بصیرت تبدیل شده و در این روز ماندگار و تاریخی ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، حماسه‌ ای دیگر آفرید و دشمنان خدا و دین را مأیوس و نا امید کردند، گفت: 9 دی نماد غیرت دینی، ولایت ‌مداری و بصیرت ملت ایران و آگاهی مردم از توطئه ‌های دشمنان است.

كد خبر : ۴۶۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۴


اعترافات تکان دهنده کارمند سفارت انگلیس برای صحنه آرایی فتنه 88/ با ستاد موسوی در تهران مستقیماً ارتباط داشتیم/ از لندن به ما گفتند بگویید تقلب شده است

در دوران فتنه 88 سفارت انگلیس با ارائه گزارش هایی به مقامات لندن، خط خبری رسانه های اپوزیسیون نظیر بی بی سی را مشخص می کرده و این رسانه ها نیز با تأثیر مستقیم بر مخاطبان خود و همچنین القای مسائل انحرافی در انتخابات نظیر تقلب ایران را به آشوب کشیدند؛ همچنین با ارتباط گیری مستقیم با برخی از عوامل خود و همچنین خط دهی به مشاوران سران فتنه در کنار حضور گسترده خود در آشوب ها نقش پررنگی در هدایت و گسترش آتش فتنه داشتند.

كد خبر : ۴۶۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۴


رسانه ‌های دشمن تریبونی برای جریان سازی های انتخاباتی فتنه 88

رسانه ‌های بیگانه براي گسترش دامنه اعتراضات و تسرّي به آن سطوح مختلف اجتماعي به دنبال بالا بردن مطالبات اعتراضي بودند. رسانه ‌های بیگانه با همراهي لحظه به لحظه حوادث فتنه 88 به دنبال معرفي خود به عنوان رسانه معترضان برآمدند و در عين حال آن گونه كه مي‌خواستند، ديدگاه‌ هاي معترضان را جهت مي‌داند و در مجموع رسانه ‌های بیگانه با گسترش دامنه حركت ‌هاي اعتراضي به دنبال گسترش بي ‌اعتمادي، تشويش اذهان و بحران ‌سازي تصنعي بودند. اين رسانه ها با قرينه‌ سازي، مقايسه و تداعي فضاي اعتراضي به نتايج انتخابات با تحولات منجر به پيروزي انقلاب اسلامي به نوعي به دنبال الگودهي براي تداوم و گسترش دامنه اعتراضات بودند.

كد خبر : ۴۶۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۵


حماسه 9 دی برگ زرین و نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه حماسه 9 دی در پاسخ به توطئه بسیار پیچیده و نرم دشمنان صورت گرفت و این روز برای همیشه در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار شد، گفت: 9 دی ماه 88 حماسه ای عاشورایی و برگ زرین و نقطه عطفی در تاریخ انقلاب بود که عظمت آن چشم جهانیان را خیره کرد.

كد خبر : ۴۷۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۶


سکوت مسئولان درباره فتنه ۸۸ خیانت به نظام است؛ آزادی حلب و اقتدار جبهه مقاومت خروجی 9 دی 88 بود

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان سکوت برخی مسئولان را درباره فتنه ۸۸ خیانت به نظام دانست، گفت: برخی از مسئولان ارشد نظام درباره فتنه 88 دچار تناقض‌گویی شده اند.

كد خبر : ۴۷۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۶


دشمنان جمهوری اسلامی در فتنه 88 اصل نظام را نشانه رفته‌ بودند

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با بیان اینکه فتنه سال 88 اصل نظام اسلامی و ولایت‌ فقیه را نشانه گرفته بود و یک مسئله برنامه ‌ریزی‌ شده از سوی استکبار و دشمنان قسم ‌خورده انقلاب و نظام اسلامی بود، گفت: نتیجه انتخابات تنها بهانه ای برای این فتنه گران بود چرا که آنان با فریب دشمنان جمهوری اسلامی اصل نظام را نشانه گرفته بودند که با هوشیاری مردم به اهداف شوم خود دست نیافتند.

كد خبر : ۴۷۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۷


حماسه 9 دي نماد غیرت ملی و حاصل مقاومت مردم ایران است

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان زنجان با بیان اینکه نهم دی ماه غلبه حق بر باطل است زیرا در این روز ماهیت جاهلان و بی بصیرتان مشخص گردید و طومار کسانی که قصد براندازی و مخالفت با نظام را داشتند توسط ملت ولایی و همیشه در صحنه ایران اسلامی برچیده شد، گفت: حماسه 9 دي نماد غیرت ملی و دینی مردمي است كه پاي اصول اسلام و آرمان‌ هاي انقلاب ايستاده اند و با حضور خود به دشمنان این نظام و انقلاب اعلام کردند.

كد خبر : ۴۷۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۷


شبکه ‌های اجتماعی، سلاح و آتیش بیاره دشمن در فتنه 88

در فتنه 88 از تسلیحات ملموس نظامی خبری نبود و ابزار های تهاجمی نه توپ و تانک و موشک بلکه شبکه ‌های ماهواره‌ای، سایت ‌ها، وبلاگ ‌ها، پیامک ‌ها و شبکه‌ های اجتماعی بودند و مدام در فضای مجازی آتش اندوزی می کردند.

كد خبر : ۴۷۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۸


بررسی نقش اساسی فناوری های نوین ارتباطی در حوادث پیش و پس از انتخابات ریاست جمهوری سال 88

رسانه های نوین دشمن نقش مهمی در انعکاس تمایلات غیر ایرانی و مبتنی بر خواسته ها و تمایلات دولت های غربی در انتخابات ایران بازی کردند و این امکان فناورانه را در زمینه تأثیرگذاری منفی را در انتخابات ریست جمهوری سال 88 به وجود آوردند که اغلب این پیام های پخش شده از رسانه های دشمن اکثرا دروغ و پوچ بود.

كد خبر : ۴۷۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۹


هدف و تاکتیک پشت پرده فتنه گران در فتنه 88 براندازی نظام بود

فتنه گران یک بار دیگر در طول پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران ثابت کردند که قصدشان نه تنها احقاق حق دروغین در انتخابات 88 ریاست جمهوری نبود، بلکه نیت شان براندازی اسلام و نظام اسلامی در ایران بوده است.

كد خبر : ۴۷۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۹


برگزاری انتخابات سالم در گرو قانون‌مداری است

دادستان زنجان برگزاری انتخابات با حضور حداکثری، با صلابت و سلامت را از دغدغه های مقام معظم رهبری(مدظله العالی) برشمرده و گفت: برگزاری انتخابات سالم در گروی رعایت قانون‌مداری است.

كد خبر : ۴۹۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۵


حماسه 9 دی در بیانات مقام معظم رهبری + دانلود

مقام معظم رهبری: فتنه معنایش این است که یک عده‌ای بیایند با ظاهرِ دوست و باطنِ دشمن وارد میدان شوند، فضا را غبارآلود کنند؛ در این فضای غبارآلود، دشمن صریح بتواند چهره‌ی خودش را پنهان کند، وارد میدان شود و ضربه بزند.

كد خبر : ۵۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۳


فتنه 88 یکی از خطرناک ترین توطئه های دشمن در سال های پس از انقلاب اسلامی بود

مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه انصار المهدی(عج) زنجان گفت: فتنه 88 یکی از خطرناک ترین توطئه های دشمن در سال های پس از انقلاب اسلامی بود بود که با بصیرت مردم از بین رفت.

كد خبر : ۵۳۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۷


ملت ایران با تمام وجود و با هوشیاری کامل از نظام اسلامی دفاع می‌کنند/ مردم ایران در اغتشاشات اخیر با حضور خود در صحنه دشمنان اسلام را مایوس کردند

امام جمعه زنجان با تاکید بر حمایت جانانه ملت ایران از انقلاب و اسلام گفت: ملت ایران با تمام وجود و با هوشیاری کامل از نظام اسلامی دفاع می‌کنند.

كد خبر : ۵۴۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۲