‪Google+‬‏ پایگاه خبری تحلیلی مهر زنجان
امروز: پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۵
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۱۸۴    عبارت مورد جستجو: فلسطین

ایران به غنی‌سازی ادامه می‌دهد/نتیجه تحریم‌ها ۱۸۸۰۰ سانتریفیوژ جدید بود/ایرانی‌ها به شدت به غرب بدبینند

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در مصاحبه با شبکه خبری الجزیره اظهارات مقامات آمریکایی در مورد توافق ژنو را تفسیرهایی سیاسی خواند و گفت ایران به غنی‌سازی ادامه خواهد داد.

كد خبر : ۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۹


۹۰شهید حزب‌ الله لبنان در سوریه به روایت تصویر
كد خبر : ۱۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۰


تصاویر/ الکسا در فلسطین
طوفان "الکسا" از جمعه گذشته فلسطین اشغالی و بسیاری از همسایگانش را در نوردید.وزارت بهداشت غزه نیز اعلام کرد که بر اثر این طوفان 4 تن کشته و 86 فلسطینی ساکن این منطقه نیز زخمی شدند.از سوی دیگر بارش برف موجب شادی فلسطینیان شد.
كد خبر : ۱۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۶


غربی ها چه بر سر ایران آوردند؟

استعمارگران سعی کرده اند در طول زمان برعلیه ایران و جمهوری اسلامی که دارای ذخایر معدنی و ثروت های فرهنگی غنی و گسترده و موقعیت استراتژیک و جغرافیایی بسیار حساس و مهم در خاورمیانه و جهان اسلام است اقداماتی را با واسطه و مستقیم انجام دهند که بتوانند خطر قدرتمند شدن ایران را از سر خود دفع کنند.

كد خبر : ۱۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۲


بی شک، سران فتنه مفسد فی الارض هستند

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در سال 88 مانند جنگ تحمیلی، همه ابرقدرت ها در یک طرف و انقلاب اسلامی در یک طرف قرار داشت و برخی که بصیرت ملت ایران را درک نکرده بودند دست به فتنه گری زدند ولی ملت در 9 دی قهرمانی خود در بصیرت را به نمایش گذاشتند.

كد خبر : ۲۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۷


تاکید علمای اهل سنت کشور بر حفظ وحدت شیعه وسنی/هشدار نسبت به توطئه‌های وهابیت و تکفیری‌ها

بزرگان اهل سنت کشورمان ضمن تاکید بر حفظ وحدت شیعه و سنی تصریح کردند: مردم از شر توطئه های وهابیت و تکفیری ها به زلال احکام اسلامی و فضای وحدت بخش مساجد توجه روز افزونی داشته باشند.

كد خبر : ۲۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۷


تلاش های بی‌بی‌سی برای ضربه زدن به وحدت شیعه و سنی/ چه کسی از عملکرد تکفیری ها در منطقه سود می برد؟

برخورد حیرت انگیز رسانه فارسی زبان بی بی سی به نحوی است که به راحتی چشم بر حقایق شکل گیری گروه های تروریستی و تکفیری بسته است و با همه توان سعی می کند با تاکید بر " درگیری های مذهبی سنی و شیعه ، کارنامه سراسر قتل و جنایت و خونریزی گروه هایی مانند القاعده، داعش و النصره را با به کارگیری الفاظی همچون نارضایتی اهل تسنن، پاک کند.

كد خبر : ۳۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۹


آمریکا بزرگترین ناقض حقوق‌بشر است و حق صحبت در مورد حقوق‌بشر را ندارد

رهبر معظم انقلاب فرمودند: یکی از برکات مذاکرات اخیر، روشن شدن، دشمنی مسئولان آمریکایی با ایران و ایرانی، و اسلام و مسلمین بود، گفتند این موضوع، در لحن ها و حرفهای مقامات امریکایی، در هفته های اخیر، کاملاً مشهود بود و همه دیدند.

كد خبر : ۳۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۹


دورنمای ژنو 2 مشخص و روشن نیست/هشدار نسبت به خطر تکفیری‌ها/شرط آمریکا برای ماندن اسد

یک کارشناس مسائل سیاسی و بین الملل گفت: آمریکایی ها نمی خواهند راس نظام را حذف کنند و بدنه نظام باقی بماند و تبدیل به معارض حکومت بعدی شود چرا که اگر این طور شود هر دولتی که بر روی کار بیاید نمی تواند فضا را کنترل کند و سوریه وارد یک بحران چند دهه ای خواهد شد.

كد خبر : ۳۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۳


داعش چه سرنوشتی خواهد داشت/ بررسی سیاست منافقانه آمریکا در منطقه/ اشتباه استراتژیک حماس/ ترور دانشمندان عراقی توسط اسرائیل انجام شد

پژوهشگر پژوهشکده مطالعات استراتژیک خاورمیانه اظهار داشت: مقالاتی که در آن زمان در مجله نیویورکر انتشار یافت اطلاعاتی را بدست داد که بیان کننده این مطلب بود که 2000 عامل موساد در عراق کار می کند؛ در آن موقع عراق 500 نفر دانشمند داشت. این دانشمندان یکی پس از دیگری به اشکال مختلف توسط اسرائیل نابود شدند.

كد خبر : ۳۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۵


داووس محلی برای اسکی با کت و شلوار/ جهانی شدن با حضور در داووس

آیا حضور در نشست داووس، به عنوان یکی از مهم ترین اندیشکده های لیبرالیسم و سرمایه‌داری به منزله پذیرش «جهانی شدن» است؟

كد خبر : ۴۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۳


تضعیف عزت کشور از داخل و تقویت آن از خارج/از ماست که بر ماست

در هفته جاری دو اتفاق مهم رخ داد که رسانه‌های داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی برداشت‌های متفاوتی را در مورد آن به دنیا مخابره کردند. اتفاقاتی که باعث شده برخی رسانه‌ها ایران را قدرت برتر منطقه‌ای بنامند و اتفاق داخلی که باعث نمایش چهره‌ای ضعیف شده از ایران نزد افکار عمومی جهانی شد.

كد خبر : ۵۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۷


اگر هر گونه حماقتی از آمریکا سر بزند شکستی بزرگ تر از ویتنام و افغانستان را تجربه خواهند کرد

مشاور عالی مقام معظم رهبری با اشاره به این که سخنان بیهوده مقامات آمریکایی چیزی را عوض نخواهد کرد، گفت: نیروهای نظامی کشور به دستور مقام معظم رهبری آماده هستند و اگر هر گونه حماقتی از آمریکا سر بزند شکستی بزرگ تر از ویتنام و افغانستان را تجربه خواهند کرد.

كد خبر : ۵۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۲


اسرائیل خطری برای همه ملت های منطقه است/اسرائیل و آمریکا به دنبال حذف مساله فلسطین

دبیرکل حزب الله لبنان رژیم صهیونیستی را به عنوان خطری برای همه ملت ها و کشورها معرفی کرد .

كد خبر : ۵۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۸


"زوکربرگ" اولین یهودی تاثیر‌گذار دنیا که نتانیاهو در مقابلش خم می‌شود/ ماموریت 10ساله فیس بوک برای جاسوسی/شبکه‌ای که رویای "سیا" را به واقعیت بدل کرد+تصاویر

رئیس جوان فیس‌بوک اعلام کرد: ما 10 سال "ماموریتِ" برقراری ارتباط بین مردم جهان را به عهده داشته ایم و امروز بیش از ١ میلیارد نفر را با هم مرتبط کرده ایم اما با هدف برقراری ارتباط بین 5 میلیارد نفر دیگر، باید مشکل بزرگتری را حل کنیم.

كد خبر : ۸۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۴


اردوهای راهیان نور زمینه «زیارت با معرفت» مناطق عملیاتی را فراهم کند /نباید اجازه داد حماسه عظیم دفاع مقدس دستخوش فراموشی و تحریف شود

حضرت آیت الله خامنه ای یک ابزار فراهم کردن زمینه «زیارت با معرفت» را تولید جزوه هایی به عنوان شناسنامه ی مناطق جنگی و عملیاتهای دفاع مقدس برشمردند و افزودند: کتابهای بسیار خوبی در حوزه دفاع مقدس نوشته شده که قابلیت تبدیل شدن به فیلمهای جذاب را دارد و همچنین تمام مناطق جنگی و هر یک از عملیاتهای دفاع مقدس نیز میتواند دستمایه تولید آثاری فاخر قرار گیرد.

كد خبر : ۸۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۷


حرکات عجیب و اظهارات برخی سیاستمداران در مجامع عمومی+عکس

در طول تاریخ شاهد سخنرانی‌ها و اظهار نظرات عجیب و گا‌ها مضحک برخی سیاستمداران هستیم که البته بعضا با هدف خاصی مطرح می‌شود.

كد خبر : ۸۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۵


پوریم؛ جشنی که خون ایرانیان در شیشه می رود/ هولوکاست واقعی در روز 13 فروردین

راز فرار ایرانیان در روز 13 فروردین به طبیعت از سال های گذشته نیز همین است که مردم ایران با به یادآوری آن هولوکاست ایرانیان در زمان خشایار شاه روز 13 فروردین را نوعی نحسی برای خود می پندارند و برای فرار از این نحسی به طبیعت فرار می کنند.

كد خبر : ۹۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۳


قطعنامه‌ مغرضانه‌ای که صدای همه را در آورد/انتظارها برای واکنش قاطعانه وزارت خارجه

با اندکی تامل می توان فهمید وقتی کشورهای غربی آزادی زندایان فتنه 88 را در کنار حقوق بشر یعنی آزادی جنسیتی مقایسه می کنند این نشان دهنده کم ارزش خواندن سران فتنه برای غربی ها است و فقط از آنها قصد استفاده ابزاری را دارند.

كد خبر : ۹۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۶


پیامدهای مصادره برج 650 منهتن چیست؟+آیا پرونده های قضایی 16 میلیارد دلاری علیه ایران به جریان می افتد؟!

«بنیاد پهلوی»، یكی از بنیادهای فعال در زمینه اقتصادی،املاک و مستغلات در دوره‌شاهنشاهی بود كه ثروت سرشاری داشت. پس از فروپاشی رژیم طاغوت این بنیاد زیر نظر رئیس دولت موقت (بازرگان) قرار گرفت و نام آن به «بنیاد علوی» تغییر یافت.

كد خبر : ۱۰۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۱


روحانی: هاشمی انقلابی نیست

سید حمید روحانی با اشاره به شخصیت آقای هاشمی گفت:وی انقلابی نیست و خود آقای هاشمی در کتاب آقای زیباکلام تحت عنوان “هاشمی بدون روتوش” صریحاً می‌گوید که اگر شاه به اصل دوم متمم قانون اساسی عمل می‌کرد و مقداری فشار و استبداد را کم می‌کرد احتیاجی به انقلاب نبود.

كد خبر : ۱۱۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۵


آماری عجیب از تروریست‌های اینترنتی در سوریه
كد خبر : ۱۱۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۵


رویارویی منافع ایران و رژیم صهیونیستی اسرائیل در آمریکای لاتین+تصاویر و فیلم

آمریکای لاتین که زمانی حیاط خلوت آمریکا بود، امروز به یکی از مناطق مورد توجه رژیم اسرائیل تبدیل شده است. حضور همزمان ایران و این رژیم در منطقه، می‌تواند آمریکای لاتین را به منطقه تقابل قدرت ایران و اسرائیل تبدیل کند. برای آگاهی از ابعاد نفوذ صهیونیست‌ها در مرکز قاره آمریکا، با گزارش ویژه مشرق همراه شوید.

كد خبر : ۱۲۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۱


برنامه های روز جهانی قدس در زنجان اعلام شد

برنامه های روز جهانی قدس در زنجان از سوی رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان اعلام شد.

كد خبر : ۱۵۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۸


اصابت ۱۰۰ موشک به اسرائیل

ارتش رژیم صهیونیستی از اصابت ۱۰۰ موشک از شب گذشته خبر داد و اعلام کرد که مقاومت فلسطین در پاسخ به حملات به نوار غزه، چندین منطقه در سرزمین‌ اشغالی را موشکباران کرد.

كد خبر : ۱۵۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۸


مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در مورد حجاب خاک می‌خورد/به فتنه گران با شعار اعتدال چراغ سبز نشان داده می شود

خطیب این هفته نماز جمعه تهران گفت: رسیدگی به پرونده یکی از سران فتنه که 3 سال است دائما پر می شود و غنی‌ترین پرونده را دارد با فشارهای زیاد عقب می افتد و من نمی دانم مگر بعضی ها خونشان از دیگران رنگین تر است، مگر کسی که جرم کرده نباید دستگاه قضایی با آن برخورد کند؟ چرا باید دستگاه قضا تبعیض قائل شود؟ چرا فشارها مانع اجرای عدالت می شود؟

كد خبر : ۱۵۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۰


"سردار آسودی" میهمان زنجان در راهپیمایی روز قدس

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان از حضور و سخنرانی "سردار آسودی" در مراسم راهپیمایی روز قدس خبر داد.

كد خبر : ۱۵۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۳


رژیم غاصب صهیونیست یارای مقابله با غزه را ندارد/کشتار بی رحمانه زنان و کودکان فلسطینی باید محکوم شود

  مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران استان زنجان گفت: رژیم غاصب صهیونیست یارای مقابله با غزه را ندارد و زنان و کودکان را آماج حملات خود قرار داده است.

كد خبر : ۱۵۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۹


فرهنگیان و دانش آموزان استان زنجان جنایات وحشیانه رژیم اشغالگر قدس محکوم کردند

  فرهنگیان و دانش آموزان استان زنجان با صدور بیانیه ای جنایات وحشیانه رژیم اشغالگر قدس محکوم کرده و  شرکت در راهپیمایی روز قدس را وظیفه همه مردم جهان عنوان کردند.

كد خبر : ۱۵۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۳۰


روز قدس روز مقابله با امپریالیسم رسانه ای صهیونیسم بین الملل است

رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان گفت: روز قدس روز مقابله با امپریالیسم رسانه ای صهیونیسم بین الملل است که مردم با حضور گسترده در این راهپیمایی توطئه های دشمنان را خنثی می کنند.

كد خبر : ۱۵۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۳۱


روز قدس میراث گران‌بهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و نشانی از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) است

روز قدس میراث گران‌بهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و نشانی از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) است که بیانگر اعتقاد و پایبندی‌اش به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی مقابل زورگویان عرصه جهانی است.

كد خبر : ۱۵۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۳۱


روز قدس میراث گران‌بهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و نشانی از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) است

روز قدس میراث گران‌بهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و نشانی از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) است که بیانگر اعتقاد و پایبندی‌اش به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی مقابل زورگویان عرصه جهانی است.

كد خبر : ۱۵۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۳۱


بازخوانی روز قدس در مکتب امام (ره)

سایت "حرف تو" در نظر دارد تا فرا رسیدن روز قدس، روزانه بسته ای را به عنوان روزنامه "سنگ و خون" در مورد موضوع فلسطین و غزه منتشر کند. از شما مخاطبین عزیز درخواست می کنیم با ارسال لینک مطالب مربوط در این زمینه ما را در انتشار این بسته یاری نمایید.

كد خبر : ۱۵۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۱


فتوای شیخ سلفی علیه مردم غزه

یک شیخ سلفی مصری مدعی شد حملات وحشیانه صهیونیست ها به نوار غزه در دفاع از شهرک نشینان است و کمک کردن به مردم بی دفاع فلسطین جایز نیست.

كد خبر : ۱۵۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۱


حضور مردم در راهپیمایی روز قدس پاسخ دندان شکنی به رژیم غاصب اسرائیل است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس پاسخ دندان شکنی به توطئه های رژیم غاصب اسرائیل است.

كد خبر : ۱۵۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۱


کشتار مردم غزه همچنان ادامه دارد + تصاویر

حملات وحشیانه رژیم غاصب اسرائیل به نوار غزه برای پانزدهمین روز متوالی ادامه دارد. وزرات خارجه امریکا نیز ساعاتی پیش حملات اسرائیل را که به شهادت بیش از۵۰۰ فلسطینی منجر شده ، دفاع «مشروع» از خود خواند!

كد خبر : ۱۵۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۱


مسلمانان آمادگی لازم برای برگزاری یک راهپیمایی میلیونی و بین المللی ازکربلا تاقدس را درخود فراهم سازند

ازملتها ودولتهای خود بخواهند که با فشار به رژیم اشغالگرقدس و تحریم بین المللی این رژیم ، صهیونیستها را از حمله به غزه پشیمان کنند .ازسوی دیگر پیشنهاد می کنیم که امادگی لازم برای برگزاری یک راهپیمایی میلیونی و بین المللی ازکربلا تاقدس را درخود فراهم سازند.

كد خبر : ۱۵۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۱


پزشکان اماراتی درغزه جاسوس از آب درآمدند

با تایید جزییات خبر بزرگ‌ترین رسوایی امارات در غزه مبنی بر دایر کردن بیمارستان صحرایی به بهانه کمک به فلسطینی ها با ماموریت جاسوسی به نفع صهیونیست‌ها، ابوظبی برای سرپوش گذاشتن بر این رسوایی دست به دامن حماس شده است.

كد خبر : ۱۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۱


تنها راه علاج، نابودی رژیم صهیونیستی است/ مقاومت مسلحانه به کرانه باختری گسترش یابد

ما معتقدیم کرانه باختری نیز باید مانند غزه مسلح شود و کسانی که علاقه‌مند به سرنوشت فلسطین هستند در این زمینه فعالیت کنند تا رنج و محنت مردم فلسطین، در پرتو دست قدرتمند آنها و ضعف دشمن صهیونیست کاهش یابد.

كد خبر : ۱۶۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۲


بیانیه سازمان بسیج طلاب وروحانیون زنجان به مناسبت روز قدس

روز جهانی قدس در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان در شرایطی از راه می رسد که مساله قدس شریف و فلسطین به عنوان مهمترین دغدغه جهان اسلام است.

كد خبر : ۱۶۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۲


روز قدس، روز نابودی رژیم غاصب صهیونیستی است

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت: روز قدس روز حماسی و سرنوشت‌ساز برای جامعه اسلامی و روز نابودی رژیم غاصب صهیونیستی می‌شود.

كد خبر : ۱۶۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۲


قدس حرف اول و آخری است که هیچ کیدی نتوانسته آن را از دل و زبان امت اسلامی برکند

در بیانیه حوزه هنری استان زنجان به مناسبت روز جهانی قدس آمده است،بار دیگر تجلی خانه رمضان در انتهای راه آسمانی‌اش، به لحظه رسالت قدسی برای رهایی بشریت رسیده و در این فراز "قدس" حرف اول و آخری است که هیچ کیدی نتوانسته آن را از دل و زبان امت اسلامی برکند.

كد خبر : ۱۶۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۲


دعوت مراجع و علما از مردم برای حماسه آفرینی در روز جهانی قدس

 در آستانه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس مراجع تقلید، علما، شخصیت ها و نهادهای مهم حوزوی در بیانیه هایی جداگانه مردم را به حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس فراخواندند.

كد خبر : ۱۶۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۲


محو رژیم صهیونیستی در صورت برگزاری رفراندوم/ مردم فلسطین در قلب مسلمانان جای دارند

معاون فرهنگی، اجتماعی سازمان بسیج گفت: زوال رژیم صهیونیستی نزدیک است و امیدواریم جامعه جهانی از این راهپمایی بزرگ درس بگیرد و این منطق جمهوری اسلامی ایران که سرنوشت مردم فلسطین را مردم با حضور در یک رفراندوم تعیین کنند تبدیل به یک منطق و موج جهانی شود.

كد خبر : ۱۶۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۲


لحظه شماری زنجانی ها برای شروع راهپیمایی روز قدس/شعار مرگ بر اسرائل در مسیر راهپیمایی طنین انداز می شود

با فرا رسیدن روز قدس مردم همیشه در صحنه زنجان برای شرکت در راهپیمایی روز قدس لحظه شماری می کنند.

كد خبر : ۱۶۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۳


حضور حماسی مردم زنجان در راهپیمایی روز قدس با فریاد یکپارچه مرگ بر اسراییل

  فریاد یکپارچه مرگ بر اسراییل روزه داران زنجانی در اعتراض به جنایات رژیم جعلی صهیونیستی همزمان با آغاز راهپیمایی روز جهانی قدس بر آسمان این استان طنین انداز شد.

 

كد خبر : ۱۶۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۳


ایرانیان با حضور در راهپیمایی روز قدس عمق نفرت و انزجار خود را به نمایش گذاشتند

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: ایرانیان در حمایت از مسلمانان غزه و در بند رژیم غاصب صهیونیستی امروز در راهپیمایی روز قدس حاضر شدند و عمق نفرت و انزجار خود را به نمایش گذاشتند.

كد خبر : ۱۶۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۳


تلفات رژیم غاصب اسرائیل در جنگ رمضان بیش از تصور است

معاون فرهنگی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تلفات رژیم غاصب اسرائیل در جنگ رمضان بیش از تصور این رژیم است.

كد خبر : ۱۶۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۳


ایران یک پارچه شعار"هم غزه هم لبنان جانم فدای اسلام" سر داد

با توجه به کشتار مردم بی گناه و مظلوم غزه توسط رژیم غاصب صهیونیستی در ایام مبارک ماه رمضان، روز قدس امسال از اهمیت بیشتری برخوردار است و مردم اقصی نقاط جهان در این روز حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام می کنند.

كد خبر : ۱۶۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۳


جمع آوری کمک های مردمی و بازار اصناف برای مسلح کردن مجاهدان کرانه باختری

رئیس سازمان بسیج اصناف استان زنجان از جمع آوری کمک های مردمی و بازار و اصناف برای مسلح کردن مجاهدان کرانه باختری در استان زنجان خبر داد و گفت: منتظر کمک های بازار و اصناف در این زمینه هستیم.

كد خبر : ۱۶۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۵


رژیم صهیونیستی فقط در مقابل زور کوتاه می‌آید/تجهیز کرانه باختری راهبرد پیروزی فلسطین است

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی گفت:با توجه به واقعیت هایی که در خصوص رژیم صهیونیستی وجود دارد شاهدیم راکت‌های پرتاب شده از سوی فلسطینیان ترسی را در این رژیم ایجاد کرده که نشان می دهد این رژیم جعلی فقط در مقابل زور است که کوتاه می آید و پای میز مذاکره می نشیند.

كد خبر : ۱۶۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۵


چرا محسن رضایی لباس سپاه پوشید

از حقیر سوال شد که چرا لباس پاسداریِ بدون درجۀ سال‌های اول انقلاب را در راهپیمایی روز قدس پوشیدی؟ یک کلام خواستم بگویم: برگردیم به ارزش های انقلاب، برگردیم به برادری­ها، برگردیم به فضای رفع محرومیت.

كد خبر : ۱۶۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۵


گستاخی صهیونیست‌ها نتیجه تفرقه دنیای اسلام است/ دولت‌های اسلامی برای کمک به غزه همدست شوند

رهبر معظم انقلاب اسلامی همه مسلمانان را به یاری مظلومان فلسطین فراخواندند و تأکید کردند: جهان اسلام با کنار گذاشتن اختلافات، از همه توان خود برای تأمین نیازهای مردم غزه استفاده کند و ضمن مقابله با جنایات بی‌شرمانه صهیونیست‌ها، از حامیان آنها بویژه آمریکا و انگلیس، تنفر و برائت جوید.

كد خبر : ۱۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۷


کمک های میلیونی مردم از مناطق محروم به مردم فلسطین

دبیر کل جامعه اسلامی اصناف و بازار با اشاره به اینکه تاکنون هنوز به طور کامل موجودی حساب را نگرفته ایم، خاطرنشان کرد: مواردی که برخی از استان‌ها ارتباط گرفته اند و هزینه هایی را واریز کرده اند نشان می دهد که به دنبال مطرح کردن بحث مسلح شدن کرانه باختری از سوی رهبری، مردم استقبال گسترده ای از این فرمایش مقام معظم رهبری داشته اند.

كد خبر : ۱۶۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۹


راهپیمایی مردم زنجان در حمایت از مردم مظلوم غزه برگزار شد

مردم زنجان در حمایت از مردم مظلوم غزه با شعارهای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا پس از نماز جمعه راهپیمایی کردند.

كد خبر : ۱۶۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۰


جنایت‌های رژیم جعلی اسرائیل با چراغ سبز دولت‌های عربی

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با اشاره به جنایت‌های رژیم جعلی اسرائیل در نواز غزه، خاطرنشان کرد: این جنایت‌ها با حمایت‌های مستقیم آمریکا با عنوان دفاع رژیم جعلی اسرائیل از خود صورت می‌گیرد.

كد خبر : ۱۶۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۰


با اتحاد شیعه و سنی رژیم صهیونیستی به زودی محو می‌شود

فرمانده کل سپاه با اشاره به جنگ غزه، جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی و ضرورت دفاع از مسلمانان گفت: سرانجام رژیم صهیونیستی در اثر اتحاد شیعه و سنی به زودی فرو خواهد پاشید و ما برای آن روز آماده‌ایم.

كد خبر : ۱۶۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۳


صهیونیست ها فرار را بر قرار ترجیح دادند

در حالی که 29 روز از حمله وحشیانه رژیم غاصب صهیونیستی به نوار غزه می‌گذرد، گروه های زیادی از صهیونیست‌ها در حال خروج از سرزمین های صهیونیستی هستند.

كد خبر : ۱۶۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۵


غزه در جنگ + تصاویر

بیست و نهمین روز جنگ در غزه در شرایطی آغاز شده است که طبق آخرین اخبار، ارتش رژیم کودک کش اسرائیل مجبور به پذیرش آتش بس 72 ساعته و خروج کامل از غزه شده است. این در حالیست که شمار شهدای فلسطینی تا امروز به 1865 نفر رسیده است.

كد خبر : ۱۶۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۵


کرانه باختری حتما مسلح خواهد شد/ به حمایت از مقاومت افتخار می کنیم/ آمریکا و اسرائیل تنها منطق قدرت می فهمند

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با تاکید بر این که مطمئن هستیم کرانه باختری فرآیند غره را در مقاومت طی خواهد کرد و حتما مسلح خواهد شد، گفت: رژیم صهیونیستی بدون کمک آمریکا قادر به ادامه حیات ننگین خود نیست.

كد خبر : ۱۷۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۹


چرایی تاکید رهبر معظم انقلاب بر تسلیح فلسطین

مقام معظم رهبری ضمن تاکید بر لزوم تسلیح فلسطینیان به منظور مقابله با رژیم صهیونیستی تاکید فرمودند: هر کسی از فلسطینی‌ها که از راه مقاومت پایش را کنار گذاشت، ضرر کرد. اسرائیل در خواست صلح صادق نیست؛ اگرچه اگر صادق هم بود، غلط میکرد و او در اینجا حق ندارد؛ اما صادق هم نیست. آن کسانی که در راه مذاکره وارد شدند، مجبور شدند تحمیلات دشمن را قبول کنند.

كد خبر : ۱۷۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۹


مسلح کردن کرانه باختری فرمولی کارآمد برای مقابله با رژیم اشغالگر قدس

حسین شریعتمداری با بیان این‏که مسلح کردن کرانه باختری دقیقا شلیک به پاشنه آشیل رژیم صهیونیستی است، گفت: رهبر معظم انقلاب از این طریق یک فرمول کارآمد و مؤثری برای مقابله با رژیم اشغالگر قدس ارائه کردند.

كد خبر : ۱۷۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۹


اهالی رسانه قم از خبرنگاران عرصه مقاومت تقدیر کردند

 جامعه رسانه ای استان قم با صدور بیانیه ای، جنایات رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم و از خبرنگاران عرصه مقاومت تقدیر کردند.

كد خبر : ۱۷۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۹


قدرت واقعی اسرائیل چقدر است؟

برای چندمین بار طی سالیان متمادی، مقاومت مردم فلسطین ثابت کرد که تل‌آویو برای غصب فلسطین و نوار غزه با بحران مواجه خواهد شد.

كد خبر : ۱۷۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۹


غزه در سی و سومین روز دفاع+ تصاویر

در حالیکه آتش بس 72 ساعته روز گذشته در غزه به پایان رسید، رژیم کودک کش اسرائیل بامداد امروز با حمله به چند مسجد و منزل مسکونی، حملات خود را از سر گرفت.

كد خبر : ۱۷۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۹


حمله به داعش، نقشه آمریکا برای دور کردن افکار عمومی از جنایت های اسرائیل است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: حمله به داعش نقشه آمریکا برای دور کردن افکار عمومی از جنایت های اسرائیل در نوار غزه است و در این حمله جدیتی مشاهده نمی شود.

كد خبر : ۱۷۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۰


برای انتقام مغنیه بانک اهدافی در اسرائیل آماده ‌کرده‌ایم/ همه اتفاقات نباید فراموش‌مان کند اسرائیل غده سرطانی است و باید محو شود

دبیرکل حزب‌الله در گفت‌وگویی صمیمی به سؤالاتی درباره جام جهانی، فوتبال، غذای مورد علاقه و مطالعات شخصی پاسخ‌هایی خواندنی داد.

كد خبر : ۱۷۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۴


حمایت حاکم دبی از برنامه هسته‌ای ایران

حاکم دبی گفت: مقامات ایرانی در اظهاراتشان درباره برنامه هسته‌ای کشورشان صداقت دارند.

كد خبر : ۱۷۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۵


جشن بسیجیان زنجان برای پیروز مردم غزه

بسیجیان استان زنجان در قالب راهپیمایی گردان های بیت المقدس و امام حسین(ع) پیروزی مردم غزه در مقابل اسرائیل غاصب را جشن گرفتند.

كد خبر : ۱۸۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۷


داعش‌های شیعه صادق شیرازی‌ها هستند/ حذف آخوندهای درباری اهل سنت با روند بیداری اسلامی

عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم(ع) اظهار داشت: جریانهایی مانند یاسر حبیب و شیرازی‌هایی که حامی یاسر حبیب هستند، در واقع داعشی های شیعی هستند؛ غربی‌ها با شمشیر شیعیان را علیه اهل سنت تحریک می‌کنند و اینها نیز با توهین به بزرگان اهل سنت، سنی‌ها را علیه شیعه تحریک می‌کنند.

كد خبر : ۱۸۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۸


چرا خاتمی شعار فتنه را محکوم نمی‌کند؟/ موضع گیری دو پهلوی خاتمی

خاتمی همچنان با گذشت 5 سال از فتنه 88 هیچ اشاره ای به بیان شعار "نه غزه نه لبنان" از سوی فتنه گران و سکوت تاییدآمیز چند ساله او و دوستانش در قبال این شعار نکرده است.

كد خبر : ۱۸۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۱


جنایات صهیونیست‌ها در غزه، 17 شهریور انقلاب در ابعاد جهانی بود/فلسطین و آزادی قدس باید مسأله اول جهان اسلام باشد

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: جنایات صهیونیست‌ها در غزه، 17 شهریور انقلاب جهانی اسلام بود.

كد خبر : ۱۸۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۱


ایجاد اختلاف و مشغول کردن مسلمانان با هدف غفلت از فلسطین/ مسلمانان با همدلی حربه اختلاف‌افکنی را از دست دشمن بگیرند/ پیروزی غزه نشان داد مسلمانان قوی و قادر به چالش کشیدن هرگونه دشمنی هستند

رهبر معظم انقلاب تأکید کردند: مسلمانان با همدلی حربه اختلاف‌افکنی را از دست دشمن بگیرند؛ پیروزی غزه نشان داد مسلمانان قوی و قادر به چالش کشیدن هرگونه دشمنی هستند.

كد خبر : ۱۹۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۶


زندگی واقعی در دنیای مجازی

زندگی واقعی در دنیای مجازی،غزه پیروز شد/ الله اکبر ...،الگوی فانی ...،این مهدی نصیری، آن مهدی نصیری، نگاهی به تحولات فکری مهدی نصیری،وقت خواب،یا علی گفتیم و عشق آغاز شد ...،نماهای کمتر دیده شده از حوادث خونبار غزه

كد خبر : ۱۹۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۹


مقاومت و ایستادگی تنها راه رهایی مردم فلسطین است/ساخت زائر سرای زنجانی‌ها در مشهد مقدس

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت:مقاومت بهترین و موفقیت آمیز ترین راهکار مقابله با اسرائیل سفاک است.

كد خبر : ۱۹۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۱


نقش پر رنگ استکبار جهانی در تمامی جنایات دنیابه خوبی نمایان است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان، گفت:نقش پر رنگ استکبار جهانی در تمامی جنایات متعدد دنیا، به خوبی نمایان است و این کشور همواره درصدد سلطه طلبی بوده است.

كد خبر : ۱۹۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۸


دولت با تمام توان نیروهای مسلح را تقویت می‌کند/ قوی‌ترین نیروهای مسلح را در منطقه داریم

رئیس‌جمهور در مراسم رژه بزرگ نیروهای مسلح گفت: نیروهای مسلح نمی‌گذارند خواب دشمنان برای این کشور تعبیر شود.

كد خبر : ۱۹۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۳۱


صهیونیسم شوم و دشمنان دین اسلام نمی تواند بر سر دنیا کلاه بگذارد

امام جمعه موقت زنجان با اشاره به پیروزی انقلاب مردمی یمن گفت:پیروزی واقعی از آن مسلمانان یمن، فلسطین و غزه است و صهیونیسم شوم، مستکبران عالم و دشمنان دین اسلام هیچگاه نمی توانند سر دنیا را کلاه بگذارند.

كد خبر : ۱۹۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۴


بایکوت سخنرانی مهم رئیس جمهور آرژانیتن در سازمان ملل+سند و اصل سخنان وی

روز چهار شنبه هفته گذشته کریستینا فرناندز کرچنر، رئیس جمهوری آرژانتین سخنرانی در مجمع عمومی سازمان ملل داشت که از طرف اکثر رسانه های غربی و اروپایی بایکوت شد فقط یک رسانه خارجی متعلق به کشور صربستان سخنان رئیس جمهور آرژانتین را پوشش داد.

كد خبر : ۲۰۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۸


هدف استکبار از راه‌اندازی گروههای تروریستی ایجاد حاشیه امن برای رژیم صهیونیستی است/ مبارزان جهاد و حماس بر عزم و همت خود بیفزایند

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت کنگره عظیم حج، توجه به مسایل جهان اسلام و نگاهی بلند و فراگیر به مهمترین موضوعات مرتبط با امت اسلامی را در صدر وظایف و آداب حج گزاران دانستند.

كد خبر : ۲۰۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۱


راه اندازی گروه های تروریستی توطئه ای برای سرکوب بیداری اسلامی منطقه بود

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: راه اندازی گروه های تروریستی همچون داعش، توطئه ای برای سرکوب بیداری اسلامی ملت ها در منطقه بود.

كد خبر : ۲۰۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۵


تشکیل بسیج جهان اسلام عملیاتی شده است/ نیروهای مسلح ایران در بهترین شرایط آمادگی قرار دارند

جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز تشکیل بسیج جهان اسلام عملیاتی شده و این پیوند مقدس بسیجیان سراسر گیتی می تواند یکی از بزرگترین رویدادهای تاریخ باشد.

كد خبر : ۲۱۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۷


نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران: باید تجربه غزه به کرانه باختری انتقال یابد

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران خاطر نشان کرد: باید تجربه غزه به کرانه باختری انتقال یابد که در این صورت اسرائیل متحمل شکست سنگینی در فلسطین می‌شود.

كد خبر : ۲۲۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۰


شبکه ملی اطلاع رسانی مستقل از اینترنت راه اندازی می‌شود

رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان این‌که دشمن بعد از اصل اسلام و ولایت به دنبال تضعیف جایگاه بسیج است،‌ گفت: بسیجیان جنگ نرم را تمرین کرده‌اند و به زودی در این عرصه مهم حماسه‌های بزرگی را رقم خواهند زد.

كد خبر : ۲۲۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۱


تسلیم شدن امریکایی‌ها در برابر اقتدار ایران/مردم حاضرند برای حفظ اقتدار و ارزشها فشار اقتصادی را تحمل کنند

فرمانده کل سپاه گفت: بسیج در همه عرصه‌های اجتماعی نقش تعیین کننده و اساسی داشته و دارد.

كد خبر : ۲۲۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۳


دشمن در قضیه هسته‌ای نتوانست جمهوری اسلامی را به زانو درآورد/ ائتلاف ضدداعش دروغ محض است/ تسلیح کرانه باختری قطعاً انجام خواهد شد

 

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تاکید بر اینکه ملت ایران عاشق مبارزه با صهونیست‌ها هستند، فرمودند: متاسفیم که دنیای اسلام به جای مقابله با توطئه رژیم صهونیستی ناچار مشغول جریان تحمیلی تکفیر شده است.

كد خبر : ۲۲۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۴


اجتماع بزرگ بسیجیان زنجان با عنون "شکوه مقاومت" برگزار شد

 اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان زنجان با عنون "شکوه مقاومت" برگزار شد.

كد خبر : ۲۲۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۵


حکومت اسلامی، حکومت قانون است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با بیان اینکه مملکت اسلامی بر مدار قانون مدیریت می شود گفت: حکومت اسلامی، حکومت قانون است و حتی دولت پیامبر اکرم(ص) نیز مدار قانونی بود که خداوند منان مشخص کرده، بود.

كد خبر : ۲۲۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۷


گزارش تصویری/ امکانات تحصیلی در فلسطین

پس از پایان حملات رژیم کودک کش اسرائیل به نوار غزه در ماه های گذشته، اسرائیلی ها از ورود مصالح ساختمانی به نوار غزه جلوگیری کرده و غرامتی هم به فلسطین بابت خساراتی که وارد کرده بودند پرداخت نکردند. این روزها با شروع فصل سرما، نه تنها مردم مظلوم فلسطین خانه و سرپناه مناسبی برای زندگی ندارند، بلکه از مدارس شان خرابه هایی به جا مانده که کودکان فلسطینی برای تحصیل علم به آنجا پناه می برند.

كد خبر : ۲۲۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۸


مسئولان در مبارزه با فساد اداری قاطعانه برخورد کنند

امام جمعه زنجان با بیان اینکه اجرای عدالت در جامعه سبب رضایت همه افراد می‌شود،گفت: مسئولان در مبارزه با فساد اداری قاطعانه برخورد کنند.

كد خبر : ۲۳۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۱


تشیع مرتبط با MI6 و تسنن مزدور CIA هر دو ضد اسلام و ضد پیامبرند/ اجتماع میلیون‌ها مسلمان شیعه و سنی در اربعین، مایه تجلیل دنیای اسلام شد

به مناسبت میلاد پیامبر اعظم صلی‌الله‌علیه‌وآله، مسئولان نظام، سفرای کشورهای اسلامی و شرکت‌کنندگان در کنفرانس وحدت اسلامی با رهبر انقلاب دیدار کردند.

كد خبر : ۲۴۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۹


موج اسلام هراسی از توطئه های دشمنان اسلام به شمار می رود

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت:موج اسلام هراسی از توطئه های دشمنان دین اسلام به شمار می رود.

كد خبر : ۲۴۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۶


توهین به ادیان الهی محکوم است

 نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: توهین به ادیان رسمی و الهی همواره محکوم بوده و از سوی جهان اسلام قابل قبول نیست.

كد خبر : ۲۴۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۳


مسئله فلسطین در رأس مسائل دنیای اسلام/ جوانان قطعاً به ثمر نشستن آرمان فلسطین را خواهند دید

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای مسئله فلسطین را در رأس مسائل دنیای اسلام دانستند و تاکید کردند که جوانان قطعاً به ثمر نشستن آرمان فلسطین را خواهند دید.

كد خبر : ۲۴۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۷


مشکل ویزای معاون روحانی با تدبیر خاص دولت حل شد!/ایران به فهرست توییتر اضافه شد

دیپلمات انگلیسی: طفره از لغو تحریم‌ها توافق با ایران را به هم خواهد زد، روایت رویترز از نخستین اظهار نظر ملک سلمان درباره ایران، آبروتر از این حرفهاست! و ...از جمله خبر ویژه های برخی روزنامه های شنبه هستند که در ادامه می خوانید.

كد خبر : ۲۴۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۹


مشکل ویزای معاون روحانی با تدبیر خاص دولت حل شد!/ایران به فهرست توییتر اضافه شد

دیپلمات انگلیسی: طفره از لغو تحریم‌ها توافق با ایران را به هم خواهد زد، روایت رویترز از نخستین اظهار نظر ملک سلمان درباره ایران، آبروتر از این حرفهاست! و ...از جمله خبر ویژه های برخی روزنامه های شنبه هستند که در ادامه می خوانید.

كد خبر : ۲۴۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۹


شارلی ابدو؛ از توهین به مریم مقدس و مسیح تا پیامبر اسلام + تصاویر و فیلم

«شارلی ابدو» چیست؟ این هفته‌نامه فرانسوی چه پیشینه‌ای دارد؟ چرا دولت فرانسه سال‌هاست بر حمایت از این نشریه با وجود انتشار کاریکاتورهای موهن و تحریک‌کننده احساسات پیروان ادیان، اصرار دارد؟ آیا کسانی که با «شارلی» ابراز همدردی کردند از سابقه آن آگاه بودند؟

كد خبر : ۲۵۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۱


پشت پرده های سیاسی یک گزارش/ احمد شهید مدافع حقوق کدام بشر است؟

همزمانی اعلام گزارش احمد شهید با درخواست لغو تحریم ها از سوی طرف های مذاکره کننده با ایران از سازمان ملل قطعاً پشت پرده‌های سیاسی داشته و نشان می دهد که بهانه های غرب پایانی نخواهد داشت.

كد خبر : ۲۶۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۴


نصرالله: شکست عربستان در یمن حتمی است/ سرویس اطلاعات عربستان و بندر بن سلطان داعش را ایجاد کردند/ ایران در قلب ملت‌های عراق و یمن است

دبیر کل حزب‌الله لبنان با بیان اینکه فلسطین سالهاست فریاد کمک‌خواهی سرداده اما عربستان کاری نکرده است، تأکید کرد که «بهانه‌های» عربستان برای تجاوز به یمن کاملا پوچ است.

كد خبر : ۲۷۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۸


تهاجم به یمن تضمینی که عربستان از 1+5 برای جلوگیری از گسترش نفوذ ایران در منطقه گرفت/ کج فهمی از نفوذ ایران در قلب آزادی خواهان خاورمیانه

بر اساس آخرین تحلیل ها و طبق شواهد موجود حمله عربستان به یمن همان تضمینی است که آل سعود برای جلوگیری از قدرت نفوذ ایران در منطقه از 5+1 در قبال مذاکره و توافق احتمالی غرب با ایران گرفته است.

كد خبر : ۲۷۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۹


هیاهو برای اعدام در ایران، سکوت برای اعدام شیخ نمر/ کشتار مردم مظلوم یمن و فلسطین آری، اعدام در ایران خیر!

رسانه های معاند نظام در خبرها و گزارش های اخیر خود درخبری تامل برانگیز با دستاویز قرار دادن حکم اعدام، سازمان ملل را نگران تضییع حقوق بشر درایران می داند.

كد خبر : ۲۸۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۳


رهبر انقلاب: طراح و عامل اصلی حوادث یمن، آمریکاست

در خجسته عید مبعث پیامبر نور و رحمت خاتم النبیین حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله، مسئولان نظام، سفیران کشورهای اسلامی و قشرهای مختلف مردم با حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

كد خبر : ۲۸۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۶


اگر راه امام(ره) را گم یا فراموش کنیم، ملت ایران سیلی خواهد خورد/تحریف شخصیت امام خمینی، منحرف کردن صراط مستقیم ملت ایران است

رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به اعتقادات شیعه به مسئله مهدویت تاکید کردند:شعله امید همواره وجود دارد ومعتقد به مسئله مهدویت می داند که این دوران تاریکی و ظلم و تسلط ناحق و باطل قطعا سپری خواهد شد.

كد خبر : ۲۹۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۴


ولایت ارثی و منطقه‌ای نیست، همه باید تابع ولایت فقیه باشند/برخی امام را به شیوه خودشان تعبیر می‌کنند

نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به اهمیت ولایت گفت:ولایت ارثی و منطقه‌ای نیست،بلکه همه باید تابع ولایت فقیه باشند.

كد خبر : ۲۹۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۳


«تلگرام» چگونه جیب اطلاعاتی ایرانیان را خالی می‌کند؟

مستندات این گزارش اثبات می‌کند که تلگرام یک هواپیمای کاغذی سفید رنگ در آسمانی آبی نیست بلکه یک اپلیکیشن شناسایی مخفی کار است که می‌خواهد با نفوذ در عمق سخت‌افزار و نرم‌افزار کاربران، اطلاعات آنان را رصد و تخلیه نماید.

كد خبر : ۲۹۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۹


شعر شرافتمندانه در دعوای حق و باطل بی‌طرف نیست/ دستگاه‌های تبلیغاتی نظام سلطه وقیحانه در قبال جنایت علیه مردم یمن، غزه و لبنان سکوت می‌کنند

رهبر معظم انقلاب، دعوت به «بی طرفی شاعر در دعوای حق و باطل» را بی معنی خواندند و تأکید کردند: اگر شاعر و هنرمند نسبت به جنگ حق و باطل بی طرف باشد، در عمل استعداد و نعمت خدادادی خود را ضایع کرده است.

كد خبر : ۳۰۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۱


اگر مذاکرات شکست بخورد مسئول این شکست آمریکا است

 نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: اگر مذاکرات شکست بخورد دنیا می‎داند که مسئول این شکست آمریکا است.

كد خبر : ۳۰۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۲


شرکت در راهپیمایی روز قدس به عنوان عبادت بر همه لازم است/ تا هنگامی که این پایگاه صهیونیستی وجود دارد منطقه روی آرامش نخواهد دید

مراجع تقلید و علمای قم در آستانه روز جهانی قدس در پیام های جداگانه ای با تاکید بر شرکت هر چه گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس، تصریح کردند: شرکت در راهپیمایی روز قدس به عنوان عبادت بر همه لازم است و تا هنگامی که این پایگاه صهیونیستی وجود دارد منطقه روی آرامش نخواهد دید.

كد خبر : ۳۰۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۶


چون استکبار نتوانست انقلاب اسلامی را کنترل کند به ایران لقب تروریست داد/ تصور آزادی در غرب اشتباه است/ دولت فرانسه از اسرائیل مستقل نیست

روزنامه نگار فرانسوی گفت: کشورهای غربی نتوانستند انقلاب اسلامی ایران را در رسیدن به اهداف بلند خود که مغایربا منافع آنها بود، کنترل کنند، به این دلیل ایران را تروریست خطاب کردند، در حالی که دولت ایران به قوانین احترام می گذارد، محترم است و حرمت می بیند و تنها دولتی است که ساختار و تشکیلات واقعی حکومتی در منطقه دارد .

كد خبر : ۳۰۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۷


دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی زنجان برای حضور در راهپیمایی روز قدس بیانیه صادر کردند

استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی زنجان به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه‌ای منتشر و از مردم دعوت کرند دعوت کردند در راهپیمایی روز قدس  کردند.

كد خبر : ۳۰۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۸


امام جمعه و استاندار زنجان بر لزوم حضور مردم در راهپیمایی روز قدس تاکید کردند

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان آیت الله علی خاتمی و جمشید انصاری استاندار زنجان طی بیانیه ای مشترک بر لزوم حضور مردم در راهپیمایی روز قدس تاکید کردند.

كد خبر : ۳۰۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۸


مبنای سیاست جمهوری اسلامی از وصیت نامه حضرت علی(ع) گرفته شده است

مسئول معاونت پژوهش حوزه علمیه زنجان گفت: مبنای سیاست جمهوری اسلامی ایران در حمایت از ملت مظلوم و ایستادگی در مقابل ظالم از وصیت نامه حضرت علی(ع) گرفته شده است.

كد خبر : ۳۰۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۸


شعارهای راهپیمائی روز جهانی قدس اعلام شد

شعارهای راهپیمائی روز جهانی قدس روز جمعه نوزدهم تیرماه نود و چهار از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اعلام شد.

كد خبر : ۳۰۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۸


کسی که در شب قدر خدایی باشد به ملت فلسطین اشک می ریزد

نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج) زنجان گفت:کسی که در شب قدر خدایی باشد به ملت مظلوم فلسطین و یمن اشک می ریزد.

كد خبر : ۳۰۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۹


ندای مرگ بر اسرائیل در خیابان های زنجان طنین انداز شد

همزمان باسراسر کشور و در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان ندای مرگ بر اسرائیل در خیابان های زنجان طنین انداز شد.

كد خبر : ۳۰۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۹


گزارش تصویری راهپیمایی روز قدس در زنجان

گزارش تصویری راهپیمایی مردم زنجان در روز قدس  را در ادامه می بینید.

كد خبر : ۳۰۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۹


قطعنامه راهپیمایی سراسری روز جهانی قدس سال 1394

قطعنامه راهپیمایی سراسری روز جهانی قدس سال 1394 صادر شد.

 

 
كد خبر : ۳۰۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۹


یکی از توطئه های استکبار اشغال قدس است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت:یکی از توطئه های استکبار اشغال قدس و فلسطین است.

كد خبر : ۳۰۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۹


آزادی قدس نیاز به وحدت مسلمانان دارد

فرماندار زنجان با بیان اینکه جهان اسلام به وحدت بیشتری نیاز دارد گفت: آزادی قدس شریف نیاز به وحدت همه مسلمانان دارد.

كد خبر : ۳۰۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۹


حضور مردم در راهپیمایی روز قدس بهترین پشتیبانی از فلسطین است

فرمانده سپاه انصار‌المهدی (عج) استان زنجان:حضور مردم در راهپیمایی روز قدس بهترین پشتیبانی از ملت مظلوم فلسطین است.

كد خبر : ۳۰۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۹


شمارش معکوس برای نابودی رژیم اسرائیل آغاز شده است

رئیس ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: در حال حاضر شمارش معکوس برای نابودی رژیم اسرائیل آغاز شده و کارشناسان معتقدند رویای از نیل تا فرات اسرائیل بر باد رفته است.

كد خبر : ۳۰۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۹


سیاست‌های ایران کاملا مقابل سیاست‌های آمریکاست/ اگر امت اسلامی یک پارچه بود قطعاً‌ یک قدرت منحصر به فرد بود

مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی به مناسبت عید سعید فطر با رهبر انقلاب دیدار کردند.

كد خبر : ۳۱۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۷


وقتی می‌گوییم برنده شدیم یعنی ۳ گل زده‌ایم و ۲ گل خورده‌ایم/ فصل نشاط در عرصه کار و اقتصاد فرارسیده است

رئیس جمهور با بیان اینکه حقوق ملت تثبیت شد و قطعنامه‌ها و تحریم‌های ظالمانه فرو ریخت، گفت: اکنون فصل تحول، نشاط و امیدآفرینی در عرصه کار و اقتصاد فرا رسیده است.

كد خبر : ۳۱۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۳۱


اصول اسلام مبارزه با استکبار است

فرمانده سپاه انصار المهدی(عج) استان زنجان گفت: اصول اسلام و قرآن مبارزه با استکبار است و ما باید با تاسی از قرآن به مبارزه با استکبار بپردازیم.

كد خبر : ۳۱۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۱


مردم وحدت و یکپارچگی خود را حفظ کنند

امام جمعه دندی گفت:مردم وحدت و یکپارچگی خود را حفظ کنند چرا که پیروزی ها، حل مشکلات و همه چیز در سایه وحدت و یکپارچگی بدست می آید که پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن سال57 یک نمونه از وحدت و اتحاد مردم انقلابی ایران بود.

كد خبر : ۳۱۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۲


بی‌توجهی به کشتارهای یمن و سوریه با حقوق بشر مطابقت ندارد

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت:بی‌توجهی به کشتارهای صورت گرفته در یمن، عراق، فلسطین و سوریه به هیچ وجه با واژه حقوق بشر مطابقت ندارد و مدعیان حقوق بشر خود مرتکب چنین جنایات بی‌ رحمانه‌ای می‌شوند.

كد خبر : ۳۲۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۶


با همه توان اجازه نفوذ و حضور آمریکایی‌ها در ایران را نمی‌دهیم/ «ایجاد اختلاف و نفوذ»، نقشه نظام سلطه در منطقه
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار علما، صاحبنظران و میهمانان اجلاس مجمع جهانی اهل بیت علیهم السلام و اجلاس اتحادیه رادیو تلویزیونهای اسلامی، مبارزه با نقشه های استکبار در منطقه را مصداق بارز جهاد فی سبیل الله خواندند و با اشاره به مقابله قاطع با «تلاش امریکا برای سوءاستفاده از نتایج مذاکرات هسته ای و نفوذ اقتصادی سیاسی و فرهنگی در ایران»، افزودند: نقشه نظام سلطه در منطقه بر دو پایه ایجاد اختلاف و نفوذ استوار است که باید با نقشه های صحیح هجومی و دفاعی به مبارزه هوشیارانه و بی وقفه با آن پرداخت.
كد خبر : ۳۲۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۶


پوستر "فلسطین مسئله اول جهان اسلام" + عکس

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار علما، صاحبنظران و میهمانان اجلاس مجمع جهانی اهل بیت علیهم السلام و اجلاس اتحادیه رادیو تلویزیونهای اسلامی،خاطرنشان کردند: ما در حمایت از مظلوم توجهی به مذهب نمی کنیم و همان حمایتی را که از برادران شیعه خود در لبنان کردیم، از برادران اهل سنت خود در غزه نیز انجام داده ایم و مسئله فلسطین را مسئله اول جهان اسلام می دانیم. 

كد خبر : ۳۲۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۳۰


برخی گروه‌های اسلامی در بعضی کشورها جای دوست و دشمن را اشتباه گرفتند و ضربه‌اش را خوردند/ تجربیات وحدت بخش ملت ایران در حج منتقل شود

رهبر معظم انقلاب با اشاره به خصوصیات بی نظیر حج نسبت به سایر فریضه های اسلامی فرمودند: حج دو جنبه متفاوت فردی و اجتماعی دارد که رعایت هر دو جنبه در سعادت دنیوی و اخروی حجاج و ملت‌های مسلمان، تأثیر استثنایی دارد.

كد خبر : ۳۲۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۳۱


مجلس از بررسی برجام کنار گذاشته نشود/ مسئولان به اظهارات بسیار بد مقامات امریکا رسماً پاسخ دهند/ تحریمهای اقتصادی باید به‌طور کامل لغو شوند

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در دیدار رئیس و نمایندگان مجلس خبرگان، این مجلس را مظهر کامل مردم سالاری اسلامی و مایه سکینه و آرامش در جامعه خواندند و با توصیه مؤکد به همه مسئولان برای حرکت و تلاش در چارچوب منظومه فکری اسلامی و مراقبت برای همرنگ نشدن با ادبیات و کلیشه های نظام سلطه، تأکید کردند: امروز مهمترین وظیفه علمای دینی، روشنفکران دانشگاهی، و مسئولان حساسیت نسبت به طراحی دشمن و شناخت آن و تشریح آینده امیدبخش و رو به پیشرفت کشور در چارچوب شاخص های منظومه فکری اسلام و با استفاده از قابلیت ها و توانایی های جوانان و ظرفیت های گسترده کشور است.

كد خبر : ۳۳۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۲


رفع مشکل ازدواج جوانان از دغدغه های رهبر معظم انقلاب است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در زمینه ازدواج آسان گفت:رفع مشکل ازدواج جوانان از دغدغه های رهبر معظم انقلاب است.

كد خبر : ۳۳۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۰


روسیه در مسأله سوریه با ایران هماهنگ است/ برای پاسخگویی به تهدیدات فراتر از مرزها آماده‌ایم

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: نیروهای مسلح ایران اراده و فکر و تجهیزات خود را برای پاسخگویی به تهدیدات احتمالی در گستره‌های دوردست و فراتر از مرزهای زمینی و هوایی و دریایی آماده کرده‌اند.

كد خبر : ۳۳۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۷


سرباز وطنم/تا توان دارم برای بالا رفتن پرچم کشور عزیزم تلاش می‌کنم/چرا باید در کشوری که دشمن دیرینه ما است پناهنده شوم

کشتی‌گیر فرنگی‌کار آملی تیم ملی گفت: من به‌عنوان یک بسیجی سرباز ولایت هستم و ان شاالله همیشه پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در بالاترین نقطه قرار بگیرد.

كد خبر : ۳۴۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۳۰


سیاستهای شرارت‌آمیز امریکا و جنایت‌های رژیم صهیونیستی، مسئله اول همه مسلمانان است/ عمل به مسئولیت سنگین تأمین امنیت ضیوف الرحمان خواسته قطعی ماست
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت کنگره عظیم حج تأکید کردند: اجتماع پر شکوه حج، برترین جایگاه ظهور و تبادل این تکلیف تاریخی و «فرصت برائت» یکی از گویاترین مناسک سیاسی است که باید مغتنم شمرده شود.
كد خبر : ۳۴۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۱


عکس خبری/نتانیاهو کتاب رهبرانقلاب را به همه نشان داد
نتانیاهو این بار در سخنرانی خود بجای نقاشی کشیدن یک کتاب را معرفی کرد تا بتواند مردم جهان را با نگاه ایران به اسرائیل آشنا کند.
كد خبر : ۳۴۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۱


زیاده خواهی وزیر امورخارجه آلمان در کنفرانس صهیونیستی مونیخ/ چرا دولتی‌ها در برابر مسئله شراکت با اسرائیل سکوت کردند؟

وزیر خارجه آلمان گفت: سفر منطقه‌ای من از ایران شروع شده و می‌خواهم ایران نقش سازنده‌ای در قبال همسایگان بازی کند که اسرائیل را شامل می‌شود.

كد خبر : ۳۵۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۹


برجام دارای نقاط ابهام و ضعف‌های ساختاری است/ رئیس‌جمهور آمریکا و اتحادیه اروپا برای لغو تحریم‌ها تضمین کتبی بدهند/ از ورود هر گونه مواد مصرفی آمریکا جداً پرهیز شود

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در نامه‌ای به آقای روحانی رئیس‌جمهور و رئیس شورای‌عالی امنیت ملی، با اشاره به بررسیهای دقیق و مسئولانه برجام در مجلس شورای اسلامی و شورای‌عالی امنیت ملی و عبور این موافقتنامه از مجاری قانونی، دستورات مهمی را در خصوص رعایت و حفظ منافع ملی و مصالح عالیه کشور صادر کردند.

كد خبر : ۳۵۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۹


ملت ایران شعار مرگ بر آمریکا را کوبنده تر از همیشه سر خواهند داد

امام جمعه دندی گفت: ملت انقلابی ایران روز 13 آبان شعار مرگ بر آمریکا را کوبنده تر از همیشه سر خواهند داد.

كد خبر : ۳۶۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۸


اهداف امریکا در منطقه ۱۸۰ درجه با اهداف ایران متفاوت است/ مذاکره با امریکا درباره مسائل منطقه معنا ندارد

حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: اهداف امریکا در منطقه، 180 درجه با اهداف ایران، متفاوت است.

كد خبر : ۳۶۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۰


بیش از 300 کشته و زخمی/3 روز در فرانسه اعلام عزای عمومی شد/داعش رسماً مسوولیت حملات «پاریس» را برعهده گرفت+تصاویر و واکنش‌ها

چندین حمله و انفجار در پاریس به کشته شدن دهها نفر و گروگان گرفته شدن ۱۰۰ نفر منجر شد و یکهزار و ۵۰۰ نفر از نظامیان فرانسه به پاریس اعزام شدند.

كد خبر : ۳۷۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۳


راه اندازی پویش مردمی "قدس می آییم" در سراسر کشور+تصاویر
پویش مردمی کمپین "قدس می آییم" به صورت هم زمان در سراسر کشور و در بسیاری از شبکه های اجتماعی فضای مجازی توسط اقشار مردم راه اندازی شده است تا هدف والای مردم ایران زمین و آرزوی قریب الوقوع دل همه پیروان اسلام ناب محمدی(ره) را به رخ ابرقدرتان عالم کشانند.
كد خبر : ۳۷۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۸


از پیام دیر هنگام روحانی تا دل نگرانی رونالدو برای کودکان لبنانی/ وقتی یک فوتبالیست پرتقالی درس حمایت از مقاومت می دهد + عکس

در حالی که انتقادات فراوانی به روحانی در خصوص زمان انتشار پیام با موضوع حمله تروریستی داعش به لبنان مطرح شد، ستاره های فوتبالی و سینمایی غربی واکنش های متفاوتی به این حوادث داشتند.

كد خبر : ۳۷۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۹


مسئولان، نخبگان و افراد مؤثر در تصمیمات کلان هدف پروژه نفوذند/ تخطئه بسیج و اتهام تندروی تکمیل پروژه نفوذ است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: خطئه بسیج و اتهام تندروی به کسانی که بر اصالتها و ارزشها پای می‌فشرند تکمیل پروژه نفوذ است.

كد خبر : ۳۷۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۴


استکبار ستیزی باید از ویژگی های مجلس باشد

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با بیان اینکه استکبار ستیزی باید از ویژگی های مجلس باشد گفت: نمایندگان مجلس باید مثل مدرس استکبار ستیز باشند.

كد خبر : ۳۷۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۶


دنیای اسلام در ابعادی وسیعتر از حادثه فرانسه قربانی وحشت بوده/ حامیان آشکار تروریسم در ردیف متحدان غرب جای گرفته‌اند/تروریسم درد مشترک ما و شماست

رهبر انقلاب اسلامی طی نامه‌ای به عموم جوانان در کشورهای غربی‌ نوشتند که حوادث تلخی که تروریسم کور در فرانسه رقم زد، بار دیگر مرا به گفتگو با شما جوانان برانگیخت.

كد خبر : ۳۷۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۸


بازتاب نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان غربی در رسانه های بین‌الملل/ برجسته شدن دردهای مشترک غرب و دنیای اسلام و تفاوت‌های آن

انتشار دومین نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان غربی بازتاب گسترده ای در رسانه های خارجی داشت و این رسانه ها با انتشار این نامه، درباره بخش های مختلف آن از جمله تروریسم درد مشترک جهان اسلام و غرب، سیاست های متناقض آمریکا در قبال تروریسم و لزوم مبارزه با اندیشه خشونت زا، تحلیل های مختلفی ارائه دادند.

كد خبر : ۳۷۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۹


جوان آمریکایی: ما آمریکاییها به کمک شما ایرانی ها نیازمندیم/ جوان ژاپنی: شرق هم تشنه مفاهیم نامه رهبر انقلاب است/ جوان نیجریه ای: کلمه‌کلمه نامه مهم است

رهبر معظم انقلاب درتاریخ 9 آذرماه سال 1394بود که بعد از گذشت حدود یکسال از نامه اول خود نامه دیگری را خطاب به عموم جوانان کشورهای غربی نوشت و حوادث تلخ تروریستی فرانسه را زمینه‌ای برای همفکری خواندند که واکنشهای بسیاری را از طرف آنها به همراه داشت.

كد خبر : ۳۸۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۶


مسیحیان ایران از انقلاب و جنگ سربلند بیرون آمدند

«حاج خانم! من یه معذرت‌خواهی به شما بدهکارم. کسی که قراره چند دقیقه دیگه تشریف بیارند منزل شما، آقای خامنه‌ای هستند...» جمله تمام نشده که اشک مادر جاری می‌شود. برادرها اما هنوز فرصت می‌خواهند که باور کنند؛ فرصتی در حد چند ثانیه. بغض آلفرد و آلبرت هم با اولین کلماتی که از دهانشان خارج می‌شود، می‌شکند...

كد خبر : ۳۹۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۶


روایت ائمه جمعه و نخبگان سیاسی و اجتماعی زنجان از حماسه 9 دی؛ 9 دی تجلی قدرت الهی بود

ائمه جمعه و نخبگان سیاسی و اجتماعی زنجان از حماسه 9 دی روایت های مختلفی را دارند که در قالب گزارش از سوی پایگاه خبری موج رسا ارائه شده است.

كد خبر : ۳۹۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۹


تدین و پاینبدی به ارزشهای اسلامی از معیارهای انتخاب اصلح است

امام جمعه دندی با اشاره به اینکه تدین و پاینبدی به ارزشهای اسلامی یکی از معیارهای انتخاب اصلح است، گفت: افرادی که نمی توانند کاندیدای اصلح را بشناسند به کسانی که از او حمایت می کنند نگاه کنند.

كد خبر : ۴۰۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۵


متن کامل حکم محکومیت غلامحسین کرباسچی/پرونده مفتوح مفسد اقتصادی همچنان در دستور کار دستگاه قضا + اسناد

کرباسچی از سوی قاضی غلامحسین محسنی اژه‌ای به اتهام جرایم مالی محاکمه و به 3 سال حبس و 10 سال محرومیت از مشاغل دولتی و جزای نقدی محکوم شد؛ وی از جمله متهم به استفاده از امکانات شهرداری تهران در جهت حمایت از کاندیدای خاص در انتخابات هفتم ریاست جمهوری بود که پیش از محاکمه به اتهام اختلاس مدتی را در بازداشت گذراند.

كد خبر : ۴۱۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۶


مردم در انتخابات با آرمان‌های امام و رهبری تجدید میثاق کردند/ مشارکت حداکثری مردم در انتخابات بزرگترین سرمایه است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با اشاره به انتخابات هفتم اسفند ماه و حضور پرشور مردم در انتخابات گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات بزرگترین سرمایه ملی و نشانه بلوغ سیاسی است.

كد خبر : ۴۱۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۴


حکام سعودی در حوادث منا و مسجدالحرام، قطعا مقصرند/ جهان اسلام گریبان حکام سعودی را رها نکند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی به مناسبت فرارسیدن موسم حج ابراهیمی، پیام مهمی خطاب به برادران و خواهران مسلمان در سراسر جهان صادر نمودند.

كد خبر : ۴۳۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۵


جهاد کبیر یعنی دشمنی استکبار فراموش نشود؛تاریخ صفحه ای با عنوان قول و مردانگی امریکا به خود ندیده است

نماینده ولی فقیه در استان زنجان گفت: جهاد کبیر یعنی به دشمن  هیچ گاه اعتماد نکرده و دشمنی آنان فراموش نشود.

كد خبر : ۴۴۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۹


صدای شکستن نظام لیبرال دمکراسی شنیده می شود

رییس سازمان بسیج مستضعفین در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: تمام نشانه هایی که در فروپاشی کمونیست شاهد بودیم را اینک در غرب مشاهده می کنیم و مردم مصمم تر از گذشته به دنبال تحقق دمکراسی واقعی در جهان هستند.

كد خبر : ۴۵۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۴


عمل به راه شهیدان راه سعادت و خوشبختی است/ کربلا مرکز مدیریت جهان اسلام است

فرمانده لشکر 31 عاشورا با بیان اینکه اینکه اگر می‌خواهیم در جامعه و در زندگی فردی به سعادت برسیم باید در مسیر شهدا گام برداریم، گفت: عمل به راه شهیدان راه سعادت و خوشبختی است.

كد خبر : ۴۶۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۹


جانی‌ترین افراد تاریخ امروز خود را مدعی حقوق بشر می‌دانند/ آمریکا با عهد شکنی در مذاکرات خوی درندگی خود را در جهان ثابت کرد

امام جمعه زنجان با اشاره مدعی کنندگان حقوق بشر و انجام جنایت‌های غیرانسانی این افراد در برابر مردم بیگناه گفت: جانی‌ترین افراد تاریخ که خون مردم بیگناه را میریزند امروز خود را مدعی حقوق بشر می‌دانند.

كد خبر : ۴۶۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۹


سکوت مسئولان درباره فتنه ۸۸ خیانت به نظام است؛ آزادی حلب و اقتدار جبهه مقاومت خروجی 9 دی 88 بود

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان سکوت برخی مسئولان را درباره فتنه ۸۸ خیانت به نظام دانست، گفت: برخی از مسئولان ارشد نظام درباره فتنه 88 دچار تناقض‌گویی شده اند.

كد خبر : ۴۷۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۶


شبکه ‌های اجتماعی، سلاح و آتیش بیاره دشمن در فتنه 88

در فتنه 88 از تسلیحات ملموس نظامی خبری نبود و ابزار های تهاجمی نه توپ و تانک و موشک بلکه شبکه ‌های ماهواره‌ای، سایت ‌ها، وبلاگ ‌ها، پیامک ‌ها و شبکه‌ های اجتماعی بودند و مدام در فضای مجازی آتش اندوزی می کردند.

كد خبر : ۴۷۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۸


هدف و تاکتیک پشت پرده فتنه گران در فتنه 88 براندازی نظام بود

فتنه گران یک بار دیگر در طول پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران ثابت کردند که قصدشان نه تنها احقاق حق دروغین در انتخابات 88 ریاست جمهوری نبود، بلکه نیت شان براندازی اسلام و نظام اسلامی در ایران بوده است.

كد خبر : ۴۷۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۹


کشورهای منطقه از سرنوشت صدام عبرت بگیرند/آمریکا به هیچ وجه قابل اعتماد نیست

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه ای سران عرب از سرگذشت صدام عبرت بگیرید،گفت: آمریکا از صدام که دارای قدرت زیادی بود پشتیبانی نظامی و مالی کرد و خود آمریکا نیز در پایان صدام و حکومت صدام را از بین برد.

كد خبر : ۴۷۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۴


آیت الله هاشمی از پیشگامان انقلاب متعلق به نظام اسلامی است/آمریکا قابل اعتماد نیست و برجام یک تجربه جدید است

امام جمعه شهر دندی گفت: آیت الله هاشمی از پیشگامان انقلاب متعلق به نظام اسلامی است نه به گروه یا جناحی خصوصا دشمنان انقلاب هیچ سهمی از ایشان ندارند.

كد خبر : ۴۷۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۴


شهدای روحانیت را به عنوان یک صنف نسبت به همه اقشار بیشتر است/ اختلاف افکنی در بین اقوام ایرانی از برنامه های دشمنان است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: آمار شهدای روحانیت را به عنوان یک صنف نسبت به همه اقشار و صنوف در دوران دفاع مقدس بالاتر است.

كد خبر : ۴۸۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۹


جمهوری اسلامی ایران قلب محور مقاومت است/ جنگ در سوریه جنگ با آمریکاست/ در پی التیام زخم بزرگ جنگ در سوریه هستیم

دبیرکل حزب الله لبنان در گفت‎و‎گو با تلویزیون جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد جنگ در سوریه با گروه های تروریست نیست، بلکه جنگ با بسیاری از کشورهای جهان از جمله آمریکا و کشورهای غربی است.

كد خبر : ۴۸۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۳


انتفاضه سوم شکستی دیگر بر رژیم غاصب صهیونیستی تحمیل خواهد کرد/دستاوردهای عظیم الگوی مقاومت در مقابل خسارات سنگین روند سازش

حضرت آیت الله خامنه‌ای انتفاضه کنونی در سرزمین‌های اشغالی را که برای سومین بار آغاز شده است، مظلوم‌تر از دو انتفاضه قبل، اما حرکتی درخشان و پر امید ارزیابی کردند و گفتند: به‌اذن‌الله خواهید دید که این انتفاضه، مرحله بسیار مهمی از تاریخ مبارزات را رقم خواهد زد و شکستی دیگر بر رژیم غاصب تحمیل خواهد کرد.

كد خبر : ۴۸۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۳


فلسطین اولویت نخست جهان اسلام است/ ایادی استکبار می‎ خواهند حمایت از فلسطین کمرنگ شود

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با بیان اینکه فلسطین اولویت نخست جهان اسلام  است، گفت: اولویت نخست جهان اسلام و آزادی خواهان جهان، موضوع فلسطین است.

كد خبر : ۴۸۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۶


استفاده انتخاباتی از رسانه های ضدانقلاب جرم است/همایش حمایت از انتفاضه، خردمندانه و موثر بود

رئیس قوه قضاییه استفاده از رسانه های ضد انقلاب در انعکاس اخبار و مطالب مختلف از جمله امور انتخاباتی را جرم دانست و بر لزوم رعایت اصول اخلاقی و دشمن شناسی از سوی مردم، نامزدها، مسئولان، مجریان و ناظران انتخابات تاکید کرد.

كد خبر : ۴۸۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۹


دولت به ادعای بی اساس آمریکا درباره انتخابات 92 پاسخ قاطع دهد/ کارنامه روشن دستگاه قضا در کمک به اقتصاد مقاومتی/ رفع فقر وظیفه‌ای همگانی

رئیس قوه قضاییه با اشاره به ادعاهای اخیر حقوق بشری آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران بویژه ادعاهای بی اساسی که در گزارش وزارت امور خارجه این کشور درباره انتخابات ریاست جمهوری سال 92 در ایران مطرح شده است، خواستار واکنش و پاسخ قاطع دولت به این ادعاها شد.

كد خبر : ۴۸۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷


امام خمینى از ولادت تا رحلت/ خلاصه ای از زندگینامه امام خمینی(ره)

در روز بیستم جمادى الثانى 1320 هجرى قمرى مطابق با 30 شهریـور 1281 هجرى شمسى ( 21 سپتامپر 1902 میلادى) در شهرستان خمین   از توابع استان مركزى ایران در خانواده اى اهل علـم و هجرت و جهاد و در خـانـدانـى از سلاله زهـراى اطـهـر سلام الله علیها، روح الـلـه المـوسـوى الخمینـى پـاى بـر خـاكدان طبیعت نهاد .

كد خبر : ۵۰۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۳


ترویج ایران هراسی و شیعه هراسی دستور کار جلسات استکبار جهانی است/مسئله قدس فراموش نشدنی است

نماینده ولی فقیه در استان زنجان گفت: ترویج اسلام هراسی، ایران هراسی و شیعه هراسی را از دستور کار جلسات استکبار جهانی با همپیمانان عربی است.

كد خبر : ۵۰۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۶


صدای مرگ بر آمریکا در زنجان طنین انداز شد+ تصاویر

با شعار روز جهانی قدس، رمز وحدت و جهاد امت اسلامی؛راهپیمایی عظیم مردم زنجان در روز قدس برگزار شد.

كد خبر : ۵۱۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۲


روز قدس روز پشتیبانی ملت های مسلمان از مردم فلسطین است

فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت: روز قدس روز مستضعفان و روز پشتیبانی ملت های مسلمان از مردم مظلوم فلسطین است.

كد خبر : ۵۱۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۲


دفاع از فلسطین و نجات آن، وظیفه قطعی امت اسلامی است/توقف فوری جنگ‌های داخلی در دنیای اسلام
به مناسبت فرارسیدن موسم حج ابراهیمی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی پیام مهمی خطاب به حجاج بیت‌الله الحرام صادر نمودند.
كد خبر : ۵۲۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۰۹


مقابله با رژیم صهیونیستی مبارزه‌ای مقدس و خوش عاقبت است

حضرت آیت الله خامنه ای به مناسب برگزاری کنگره اتحادیه جهانی علمای مقاومت پیامی را ارسال کردند.

كد خبر : ۵۲۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۱۰


قطعنامه تظاهرات سراسری یوم‌الله ۱۳ آبان از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی منتشر شد.

قطعنامه تظاهرات سراسری یوم‌الله ۱۳ آبان از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی منتشر شد.

كد خبر : ۵۲۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۱۳


پایه اصلی کار بسیج اخلاص است/ مفهوم "ما می‌توانیم" بار دیگر در نابودی داعش اثبات شد

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره به هفته بسیج گفت: پایه اصلی کار بسیج اخلاص است.

كد خبر : ۵۳۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۰۳


تصمیم نابخردانه آمریکا موجب شعله ور شدن انتفاضه جدید می شود
وزارت امور خارجه در واکنش به تصمیم دولت آمریکا در انتقال سفارتخانه خود از تل آویو به بیت المقدس اشغالی و به رسمیت شناختن این شهر به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر قدس بیانه ای صادر کرد.
كد خبر : ۵۳۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۶


مردم زنجان در محکومیت انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به بیت‌المقدس تظاهرات کردند+ تصاویر

مردم زنجان پس از اقامه نماز جمعه در محکومیت انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به بیت‌المقدس تظاهرات کردند.

كد خبر : ۵۳۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۷


فلسطین تاوان بی‌عرضگی کشورهای به ظاهر مسلمان عربی را می‌دهد/ ایران با تمام قدرت در برابر کشورهای استکبار جهانی ایستاده است

امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه فلسطین تاوان بی‌عرضگی کشورهای به ظاهر مسلمان عربی را می‌دهد گفت: این کشورهای به ظاهر مسلمان عربی مدعی اسلام هستند ولی در عمل هیچ کاری نمی‌کنند.

كد خبر : ۵۳۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۷


محوریت امید فلسطینی ها بیت المقدس و مسجد الاقصی است/ مذاکره و پشت میز نشستن با آمریکایی ها بیخود است

عضو شورای شهر زنجان با بیان اینکه هسته اصلی و عمدتا انتفاضه ها حول مسجدالاقصی است، گفت: مذاکره و پشت میز نشستن با آمریکایی ها بیخود است و این به غیر از تجربیات برجام و تجربیاتی است که کره شمالی داشته است.

كد خبر : ۵۳۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۶


حامیان "رژیم غاصب صهیونیستی" در مجلس چه کسانی هستند؟/ نمایندگانی که می خواهند "استکبارستیز" نباشند

عدم موافقت 24 نفر از نمایندگان ملت با تصویب طرح اعلام بیت المقدس بعنوان پایتخت فلسطین موجب واکنش بسیاری از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی شد.

كد خبر : ۵۳۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۶


مشکلات کشور با عزم ملی قابل حل است/ اشتغال، تولید و کارآفرینی مورد توجه جدی قرار گیرد

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره به لزوم توجه به مشکلات کشور گفت: مشکلات کشور با عزم ملی قابل حل است.

كد خبر : ۵۴۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۹


80 درصد مردم ریشه اعتراضات را مشکلات اقتصادی عنوان کردند/ مسئولان پیام مردم را دریافت می کنند؟
افزایش قیمت کالاهای اساسی مانند گوشت، مرغ، تخم مرغ و ... در کنار افزایش رکود اقتصادی در ایام منتهی به عید نوروز در حالی است که برخی از سیاست های دولت در لایحه بودجه 97 اساساً توان و معیشت مردم را در نظر نگرفته است. در همین راستا نتایج این نظر سنجی منجر شده است تا حتی مشاوران نزدیک به دولت هم هشدار های لازم برای نادیده نگرفتن مطالبات مردم را به دولت بدهند.
كد خبر : ۵۴۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۹


۲۲ بهمن امسال تماشایی خواهد بود/ فساد مثل اژدهای هفت‌سر افسانه‌هاست، یک سرش را که می‌زنی با شش سر دیگر حرکت می‌کند
جمعی از فرماندهان، افسران، خلبانان و کارکنان نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) صبح امروز با فرمانده معظم کل قوا دیدار کردند.
كد خبر : ۵۴۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۹