‪Google+‬‏ پایگاه خبری تحلیلی مهر زنجان
امروز: یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۲
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۱۸۴    عبارت مورد جستجو: فلسطین

ایران به غنی‌سازی ادامه می‌دهد/نتیجه تحریم‌ها ۱۸۸۰۰ سانتریفیوژ جدید بود/ایرانی‌ها به شدت به غرب بدبینند

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در مصاحبه با شبکه خبری الجزیره اظهارات مقامات آمریکایی در مورد توافق ژنو را تفسیرهایی سیاسی خواند و گفت ایران به غنی‌سازی ادامه خواهد داد.

كد خبر : ۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۹


۹۰شهید حزب‌ الله لبنان در سوریه به روایت تصویر
كد خبر : ۱۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۰


تصاویر/ الکسا در فلسطین
طوفان "الکسا" از جمعه گذشته فلسطین اشغالی و بسیاری از همسایگانش را در نوردید.وزارت بهداشت غزه نیز اعلام کرد که بر اثر این طوفان 4 تن کشته و 86 فلسطینی ساکن این منطقه نیز زخمی شدند.از سوی دیگر بارش برف موجب شادی فلسطینیان شد.
كد خبر : ۱۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۶


غربی ها چه بر سر ایران آوردند؟

استعمارگران سعی کرده اند در طول زمان برعلیه ایران و جمهوری اسلامی که دارای ذخایر معدنی و ثروت های فرهنگی غنی و گسترده و موقعیت استراتژیک و جغرافیایی بسیار حساس و مهم در خاورمیانه و جهان اسلام است اقداماتی را با واسطه و مستقیم انجام دهند که بتوانند خطر قدرتمند شدن ایران را از سر خود دفع کنند.

كد خبر : ۱۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۲


بی شک، سران فتنه مفسد فی الارض هستند

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در سال 88 مانند جنگ تحمیلی، همه ابرقدرت ها در یک طرف و انقلاب اسلامی در یک طرف قرار داشت و برخی که بصیرت ملت ایران را درک نکرده بودند دست به فتنه گری زدند ولی ملت در 9 دی قهرمانی خود در بصیرت را به نمایش گذاشتند.

كد خبر : ۲۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۷


تاکید علمای اهل سنت کشور بر حفظ وحدت شیعه وسنی/هشدار نسبت به توطئه‌های وهابیت و تکفیری‌ها

بزرگان اهل سنت کشورمان ضمن تاکید بر حفظ وحدت شیعه و سنی تصریح کردند: مردم از شر توطئه های وهابیت و تکفیری ها به زلال احکام اسلامی و فضای وحدت بخش مساجد توجه روز افزونی داشته باشند.

كد خبر : ۲۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۷


تلاش های بی‌بی‌سی برای ضربه زدن به وحدت شیعه و سنی/ چه کسی از عملکرد تکفیری ها در منطقه سود می برد؟

برخورد حیرت انگیز رسانه فارسی زبان بی بی سی به نحوی است که به راحتی چشم بر حقایق شکل گیری گروه های تروریستی و تکفیری بسته است و با همه توان سعی می کند با تاکید بر " درگیری های مذهبی سنی و شیعه ، کارنامه سراسر قتل و جنایت و خونریزی گروه هایی مانند القاعده، داعش و النصره را با به کارگیری الفاظی همچون نارضایتی اهل تسنن، پاک کند.

كد خبر : ۳۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۹


آمریکا بزرگترین ناقض حقوق‌بشر است و حق صحبت در مورد حقوق‌بشر را ندارد

رهبر معظم انقلاب فرمودند: یکی از برکات مذاکرات اخیر، روشن شدن، دشمنی مسئولان آمریکایی با ایران و ایرانی، و اسلام و مسلمین بود، گفتند این موضوع، در لحن ها و حرفهای مقامات امریکایی، در هفته های اخیر، کاملاً مشهود بود و همه دیدند.

كد خبر : ۳۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۹


دورنمای ژنو 2 مشخص و روشن نیست/هشدار نسبت به خطر تکفیری‌ها/شرط آمریکا برای ماندن اسد

یک کارشناس مسائل سیاسی و بین الملل گفت: آمریکایی ها نمی خواهند راس نظام را حذف کنند و بدنه نظام باقی بماند و تبدیل به معارض حکومت بعدی شود چرا که اگر این طور شود هر دولتی که بر روی کار بیاید نمی تواند فضا را کنترل کند و سوریه وارد یک بحران چند دهه ای خواهد شد.

كد خبر : ۳۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۳


داعش چه سرنوشتی خواهد داشت/ بررسی سیاست منافقانه آمریکا در منطقه/ اشتباه استراتژیک حماس/ ترور دانشمندان عراقی توسط اسرائیل انجام شد

پژوهشگر پژوهشکده مطالعات استراتژیک خاورمیانه اظهار داشت: مقالاتی که در آن زمان در مجله نیویورکر انتشار یافت اطلاعاتی را بدست داد که بیان کننده این مطلب بود که 2000 عامل موساد در عراق کار می کند؛ در آن موقع عراق 500 نفر دانشمند داشت. این دانشمندان یکی پس از دیگری به اشکال مختلف توسط اسرائیل نابود شدند.

كد خبر : ۳۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۵


داووس محلی برای اسکی با کت و شلوار/ جهانی شدن با حضور در داووس

آیا حضور در نشست داووس، به عنوان یکی از مهم ترین اندیشکده های لیبرالیسم و سرمایه‌داری به منزله پذیرش «جهانی شدن» است؟

كد خبر : ۴۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۳


تضعیف عزت کشور از داخل و تقویت آن از خارج/از ماست که بر ماست

در هفته جاری دو اتفاق مهم رخ داد که رسانه‌های داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی برداشت‌های متفاوتی را در مورد آن به دنیا مخابره کردند. اتفاقاتی که باعث شده برخی رسانه‌ها ایران را قدرت برتر منطقه‌ای بنامند و اتفاق داخلی که باعث نمایش چهره‌ای ضعیف شده از ایران نزد افکار عمومی جهانی شد.

كد خبر : ۵۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۷


اگر هر گونه حماقتی از آمریکا سر بزند شکستی بزرگ تر از ویتنام و افغانستان را تجربه خواهند کرد

مشاور عالی مقام معظم رهبری با اشاره به این که سخنان بیهوده مقامات آمریکایی چیزی را عوض نخواهد کرد، گفت: نیروهای نظامی کشور به دستور مقام معظم رهبری آماده هستند و اگر هر گونه حماقتی از آمریکا سر بزند شکستی بزرگ تر از ویتنام و افغانستان را تجربه خواهند کرد.

كد خبر : ۵۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۲


اسرائیل خطری برای همه ملت های منطقه است/اسرائیل و آمریکا به دنبال حذف مساله فلسطین

دبیرکل حزب الله لبنان رژیم صهیونیستی را به عنوان خطری برای همه ملت ها و کشورها معرفی کرد .

كد خبر : ۵۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۸


"زوکربرگ" اولین یهودی تاثیر‌گذار دنیا که نتانیاهو در مقابلش خم می‌شود/ ماموریت 10ساله فیس بوک برای جاسوسی/شبکه‌ای که رویای "سیا" را به واقعیت بدل کرد+تصاویر

رئیس جوان فیس‌بوک اعلام کرد: ما 10 سال "ماموریتِ" برقراری ارتباط بین مردم جهان را به عهده داشته ایم و امروز بیش از ١ میلیارد نفر را با هم مرتبط کرده ایم اما با هدف برقراری ارتباط بین 5 میلیارد نفر دیگر، باید مشکل بزرگتری را حل کنیم.

كد خبر : ۸۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۴


اردوهای راهیان نور زمینه «زیارت با معرفت» مناطق عملیاتی را فراهم کند /نباید اجازه داد حماسه عظیم دفاع مقدس دستخوش فراموشی و تحریف شود

حضرت آیت الله خامنه ای یک ابزار فراهم کردن زمینه «زیارت با معرفت» را تولید جزوه هایی به عنوان شناسنامه ی مناطق جنگی و عملیاتهای دفاع مقدس برشمردند و افزودند: کتابهای بسیار خوبی در حوزه دفاع مقدس نوشته شده که قابلیت تبدیل شدن به فیلمهای جذاب را دارد و همچنین تمام مناطق جنگی و هر یک از عملیاتهای دفاع مقدس نیز میتواند دستمایه تولید آثاری فاخر قرار گیرد.

كد خبر : ۸۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۷


حرکات عجیب و اظهارات برخی سیاستمداران در مجامع عمومی+عکس

در طول تاریخ شاهد سخنرانی‌ها و اظهار نظرات عجیب و گا‌ها مضحک برخی سیاستمداران هستیم که البته بعضا با هدف خاصی مطرح می‌شود.

كد خبر : ۸۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۵


پوریم؛ جشنی که خون ایرانیان در شیشه می رود/ هولوکاست واقعی در روز 13 فروردین

راز فرار ایرانیان در روز 13 فروردین به طبیعت از سال های گذشته نیز همین است که مردم ایران با به یادآوری آن هولوکاست ایرانیان در زمان خشایار شاه روز 13 فروردین را نوعی نحسی برای خود می پندارند و برای فرار از این نحسی به طبیعت فرار می کنند.

كد خبر : ۹۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۳


قطعنامه‌ مغرضانه‌ای که صدای همه را در آورد/انتظارها برای واکنش قاطعانه وزارت خارجه

با اندکی تامل می توان فهمید وقتی کشورهای غربی آزادی زندایان فتنه 88 را در کنار حقوق بشر یعنی آزادی جنسیتی مقایسه می کنند این نشان دهنده کم ارزش خواندن سران فتنه برای غربی ها است و فقط از آنها قصد استفاده ابزاری را دارند.

كد خبر : ۹۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۶


پیامدهای مصادره برج 650 منهتن چیست؟+آیا پرونده های قضایی 16 میلیارد دلاری علیه ایران به جریان می افتد؟!

«بنیاد پهلوی»، یكی از بنیادهای فعال در زمینه اقتصادی،املاک و مستغلات در دوره‌شاهنشاهی بود كه ثروت سرشاری داشت. پس از فروپاشی رژیم طاغوت این بنیاد زیر نظر رئیس دولت موقت (بازرگان) قرار گرفت و نام آن به «بنیاد علوی» تغییر یافت.

كد خبر : ۱۰۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۱


روحانی: هاشمی انقلابی نیست

سید حمید روحانی با اشاره به شخصیت آقای هاشمی گفت:وی انقلابی نیست و خود آقای هاشمی در کتاب آقای زیباکلام تحت عنوان “هاشمی بدون روتوش” صریحاً می‌گوید که اگر شاه به اصل دوم متمم قانون اساسی عمل می‌کرد و مقداری فشار و استبداد را کم می‌کرد احتیاجی به انقلاب نبود.

كد خبر : ۱۱۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۵


آماری عجیب از تروریست‌های اینترنتی در سوریه
كد خبر : ۱۱۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۵


رویارویی منافع ایران و رژیم صهیونیستی اسرائیل در آمریکای لاتین+تصاویر و فیلم

آمریکای لاتین که زمانی حیاط خلوت آمریکا بود، امروز به یکی از مناطق مورد توجه رژیم اسرائیل تبدیل شده است. حضور همزمان ایران و این رژیم در منطقه، می‌تواند آمریکای لاتین را به منطقه تقابل قدرت ایران و اسرائیل تبدیل کند. برای آگاهی از ابعاد نفوذ صهیونیست‌ها در مرکز قاره آمریکا، با گزارش ویژه مشرق همراه شوید.

كد خبر : ۱۲۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۱


برنامه های روز جهانی قدس در زنجان اعلام شد

برنامه های روز جهانی قدس در زنجان از سوی رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان اعلام شد.

كد خبر : ۱۵۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۸


اصابت ۱۰۰ موشک به اسرائیل

ارتش رژیم صهیونیستی از اصابت ۱۰۰ موشک از شب گذشته خبر داد و اعلام کرد که مقاومت فلسطین در پاسخ به حملات به نوار غزه، چندین منطقه در سرزمین‌ اشغالی را موشکباران کرد.

كد خبر : ۱۵۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۸