‪Google+‬‏ پایگاه خبری تحلیلی مهر زنجان
امروز: یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۶
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۹    عبارت مورد جستجو: وعده های انتخاباتی

رضایت زنجانی ها از عملکرد دولت/سیاست خارجی دولت یک گام رو به جلو است

با توجه به مصاحبه های صورت گرفته به نظر می رسد نظر مسئولان و احزاب زنجانی از عملکرد دولت یازدهم مثبت است.

كد خبر : ۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۶


پشت پرده اصرار اصلاح‌طلبان برای رفع حصر/آیا اصلاحات با رفع حصر تطهیر می‌شود؟

به نظر می رسد قائله فتنه 88 تمام سرمایه اجتماعی اصلاح طلبان در کشور را نابود کرده است و احیا و اعاده حیثیت این جریان تنها در گرو زدودن و پاک کردن صحنه تلخ فتنه 88 از حافظه اجتماعی ایران است که از طریق رفع حصر موسوی و کروبی به عنوان 2 تن از سران فتنه 88 محقق می شود.

كد خبر : ۱۳۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۷


نمودار نرخ دلار در دوسال گذشته

با توجه به عدم اجرایی شدن وعده های اقتصادی دولت در ایجاد رونق در کسب و کار و تولید از یک طرف و به نتیجه نرسیدن مذاکرات هسته ای از طرف دیگر، دلار به یکباره شیب صعودی خود را شروع کرد و تا 3،500 تومان رسید.

كد خبر : ۲۳۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۵


از ادعای کاهش تورم تا افزایش 2 باره قیمت بنزین/ چرا مردم «کاهش تورم» را احساس نمی کنند؟!‬‎

با طی شدن روزها و ماه‌ها برای پیشبرد مذاکرات هسته‌ای دولت امید بیشتری به حل مشکلات اقتصادی کشور داشته به طوری که حتی بحران آب ومحیط زیست را در در کشور به تحریم ها گره زده است، اما گذشت زمان و به عقیده بسیاری از کارشناسان مسائل اقتصادی مشکلات اقتصادی کشور تنها ناشی از سوء مدیریت در کشور بوده است.

كد خبر : ۲۹۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۲


جوان آمریکایی: ما آمریکاییها به کمک شما ایرانی ها نیازمندیم/ جوان ژاپنی: شرق هم تشنه مفاهیم نامه رهبر انقلاب است/ جوان نیجریه ای: کلمه‌کلمه نامه مهم است

رهبر معظم انقلاب درتاریخ 9 آذرماه سال 1394بود که بعد از گذشت حدود یکسال از نامه اول خود نامه دیگری را خطاب به عموم جوانان کشورهای غربی نوشت و حوادث تلخ تروریستی فرانسه را زمینه‌ای برای همفکری خواندند که واکنشهای بسیاری را از طرف آنها به همراه داشت.

كد خبر : ۳۸۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۶


تکرار یک وعده عجیب برای کسب رای/ 13 فرصت استفاده از "برنامه 100 روزه" در دولت یازدهم/ آخرین مهلت رئیس جمهور برای عمل به یک وعده کتمان شده

اگر آقای روحانی به دنبال اجرای برنامه 100 روزه است در این حدود 100 روز باقی مانده از عمر دولت خود می تواند حرکتی در راستای رونق اقتصادی و معیشت مردم داشته باشد.

كد خبر : ۵۰۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۰


وعده 100 روز صرفاً یک وعده انتخاباتی بود؛ اقتصاد ایران در حالت کما به سر می برد؛ حنای روحانی دیگر نزد مردم رنگی ندارد

نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در واکنش به تناقض گویی رئیس جمهور در خصوص وعده 100 روزه برای رفع مشکلات اقتصادی گفت: اظهارات روحانی درباره تحقق وعده 100 روزه و چرخیدن چرخه اقتصاد کشور تنها وعده انتخاباتی بود، دیگر حنای روحانی نزد مردم رنگی ندارد.

كد خبر : ۵۰۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۴


وعده های انتخاباتی به سبک دولت تدبیر در زنجان/ از طرح روشنگری آموزش و پرورش تا وعده انتخاباتی معاون استاندار زنجان برای دهیاران

در آستانه انتخابات برخی مسئولان زنجانی برای رای آوری دولت تدبیر وعده ها و شعارهای را می دهند که دور از اخلاق انتخاباتی است.

كد خبر : ۵۰۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۷


730 روز از اجرای برجام گذشت؛ دولت امسال هم جشن پیروزی برجام را برگزار می کند؟

برجامی که دولت از آن به عنوان درختی که قرار بود میوه بدهد یاد میکرد الان دوساله شده است و تقریبا هیچ میوه ای از آن بر سر سفره مردم آورده نشده است و هیچ تاثیری در بهتر شدن وضعیت اقتصادی مردم نداشت است.

كد خبر : ۵۴۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷